Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 54 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 241606
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα από το νεοκλασικό να βρω μια ήδη δοκιμασμένη κοπέλα την Γιάννα που δεν ήταν διαθέσιμη ή έλειπε όταν περνούσα κ να δω και κάτι νέο. Στάθηκα τυχερός και επιλογή Γιάννας λοιπόν για μια ώρα 2 φορές ελεύθερο στοματικό. Μπαίνει μέσα αφού είχα κάνει μπάνιο κ τα βγάζει όλα. Υπέροχο στήθος μαύρο μαλλί πλέον που την ομορφαίνει απίστευτα αν κ το ξανθό την κάνει πιο έκφυλη υπέροχο κωλαράκι απίστευτα μπλε ματάκια κανονικό σώμα Ουκρανή γύρω στα 30+. Της είπα ότι μου άρεσε η πρώτη φορά που βρεθήκαμε κ χάρηκε που την θυμόμουν. Με αρχίζει στις αγκαλιές κ χάδια κ λεω θελω να σε περιποιηθώ εγώ πρώτα κ μου απαντά εύκολα κ ξαπλώνει με ανοιχτά πόδια….αρχίζω φιλιά σε όλο το σώμα κ περνάω πινέλο το μουνακι της καθαρό χωρίς κρέμα αυτή να έχει καυλωσει απίστευτα. Μετα από λίγο σηκώνομαι κ τις τον δινω στο στόμα ακαπότα κ αυτή στα 4 πάνω στο κρεβάτι κ εγώ κάτω όρθιος να βλέπω στο κρύσταλλο την υπέροχη θέα από τις τρυπούλες της. Πίπα πολύ καλή με λίγο χέρι γλύφει μπάλες deep throat σε κοιτάει με τα γαλάζια ματιά αξία η κοπέλα. Πέρασμά σκούφο κ στα 4 βλέποντας την κωλαρα της έγινε η πρώτη κατάθεση μέσα στην καπότα. Μετά ξαπλωνω για μασάζ πολύ καλό το έχει σπούδασε στη χώρα της μου είπε αρκετά ομιλητική περνάει η ώρα ευχάριστα μαζί της.Μετα το μασάζ μου λεει γυρνά κ αρχίζει αυτή παιχνίδι με φιλιά λαιμό πεταχτά στο στόμα στήθος κ κατέβηκε για πίπα πάλι γλείψιμο μπάλες πάλι deep throat πέρασμα σκούφο κ την ανέβασα ιππασία κ λεω κάνε παιχνίδι μόνη σού πάλι καλή σε αυτή τη στάση η κορασίδα. Μετά από λίγο σηκώνομαι από το κρεβάτι κ την περνώ ιεραποστολικό αυτή ξαπλωμένη κ εγω όρθιος στη γωνία του μασαζοκρέβατου.Έπεσε καλό σφυροκόπημα κ σκίσιμο για ώρα σε αυτη τη σταση κ αυτή έβγαζε αναστεναγμούς από την καύλα και κλείδωσε τα πόδια της γυρω απο την πλατη μου με διασταύρωση των βλεμμάτων μας πολύ έντονη εγώ πάταγα γερά στο έδαφος κ το κρεβάτι μετακινήθηκε μπροστά ….πολύ δυνατό γαμισι με μια γυναικάρα.Το τέλος αργούσε κ μου λεει θέλει λίγο μασάζ κ ξαπλώνω βγάζω σκούφο κ αρχίζει γλείψιμο μπάλες κ 2 καλά deep throat κ παίξιμο από την πλευρά της και ελαφρύ γρατσούνισμα στις μπάλες με το άλλο χέρι κ τα πρώτα φλόκια στις βυζαρες της απόλυτη ανακούφιση…..στα τελευταία λεπτά λίγο σοσιαλ πεταχτό φιλί στο στόμα ευχαρίστησε κ έφυγε. Από τα καλύτερα μασάζ που μου έχουν κάνει κ στο δεύτερο μέρος φωτιά κ Λαύρα η Ουκρανή Γιάννα. Την πήρα σε μεγάλο πρόγραμμα κ τα έδωσε όλα μπράβο στο κορίτσι!! Απο μένα προτείνεται η κοπέλα!!!! Καλά να περνάτε ολοι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.461
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, anthotypos, xagnostos2006 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού