Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784063
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αποφάσισα να επιλέξω ένα από τα πιο αγαπημένα μου ντουέτα για να περάσω μία ευχάριστη ώρα μασάζ και σεξ. Την Λία (ξανθά κοντά μαλλιά, λεπτή, μεσαίου ύψους μιλφ) και την Βερόνικα (ξανθό καρέ μαλλιά, χυμώδης, κοντούλα, προμίλφ). Κανόνισα με τα κορίτσια πρόγραμμα 45 λεπτών με 2 φορές. Έκανα ντουζάκι και σε λίγο ήρθαν τα κορίτσια και αφού γδύθηκαν άρχισαν πρώτα να παίζουν μεταξύ τους με γλωσσόφιλα, γλυψήματα η μια τις ρόγες της άλλης στην συνέχεια μπήκα στο παιχνίδι με τριπλά γλωσσόφιλα, δακτύλιασμα στις τρύπες τους μετά γονάτησαν μπροστά μου και άρχισαν να με τσιμπουκώνουν εναλλάξ ώσπου τελείωσα στα πρόσωπα τους. Περάσαμε στο μασάζ με την μια αναλαμβάνει από την μέση και κάτω και την άλλη πλάτη, χέρια και αυχένα. Στο τέλος του μασάζ και σαν προθέρμανση για τον δεύτερο γύρο άρχισαν ένα body to body κάνοντας μασάζ με τα κορμιά τους. Γύρισα ανάσκελα και α΄ρχησαν ένα εναλλάξ τσιμπούκι στην συνέχεια όπως ήμουν ξαπλωμένος η Λία έφερε το μουνί της πάνω από το κεφάλι μου και άρχισα να την γλύφω η Βερόνικα μου πέρασε καπότα με καβάλησε και ταυτόχρονα έκαναν γλωσσόφιλο με την Λία. Αφού σηκώθηκα από το κρεββάτι μου στήθηκαν τουρλώνοντας τα κωλαράκια τους μπήκα πρώτα στιν κωλοτριπύδα της Βερόνικας και στην συνέχεια αλλάζοντας προφυλακτικό μπήκα στον κώλο της Λίας όπου μετά από λίγο τελείωσα. Με βοήθησαν τα κορίτσια στο ντουζ για να βγάλω τα λάδια χαιρετηθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας:smiling-face-with-heart-eyes:
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2022
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Βερόνικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elbabinho
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
240
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 Colomondo, tenten956, Yagulas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2022
πολύ τυχερός είσαι η πολύ καταφερτζής. ο συναγωνιστής dorcel σε προηγούμενη κριτική με τα ίδια χρήματα δεν κατάφερε ούτε να τσιμπουκώσει.. και αν κρίνω από προσωπική εμπειρία με λια βερονικα (τρεις συνεδρίες) μάλλον για φιδεμπορα σε κόβω!
review reaction 1 review reaction 3 baroc, Spartan2, gejgi και 1 ακόμα μέλος
21 Δεκεμβρίου, 2022
Φίλε μου είναι κοντινή η επίσκεψη σου ?
Φανταστική η εμπειρία σου. Θα τις τιμήσω κι εγώ !!!!
Προβλέπω ουρά στην Στουρνάρη...
review reaction 4 Φανης72
21 Δεκεμβρίου, 2022
120 ευρώπουλα??

μήπως κάνεις λάθος ?
review reaction 1 Φανης72
21 Δεκεμβρίου, 2022
φιλε ...duo45 λεπτα με δυο εκτονωσεις και κωλαρακι και πληρωσες ? 120 !!!!!!
Καλο το παραμυθι αλλα δεν εχει δράκο
review reaction 1 review reaction 3 baroc, Φανης72, mamoon και 2 άλλα μέλη
21 Δεκεμβρίου, 2022
Πρωταπριλιά Χμμμ;
review reaction 3 mamoon, Φανης72
03 Ιανουαρίου, 2023
Θα ήθελα να διορθώσω ένα λάθος που έκανα στην τιμή που ήταν 200€ και όχι 120€.
review reaction 1 Ιζνογκουντ
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6