Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654842
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Τυχαία ημερομηνία συνάντησης. Εν συντομία, δυνατή πίπα, αλλά έγιναν κάποια πράγματα που δεν θα έπρεπε, όπως κλέψιμο χρόνου, ενώ δεν άφηνε δάχτυλα ή χύσιμο στο στόμα.

Ξεκίνησα από Λ23 αλλά με διαθέσιμη μονο τη Ρίτα προσπέρασα και ανέβηκα στο αδελφο μασαζερι.
Διαθέσιμες αρκετές κοπέλες αλλά μου έκανε το κλικ οι βυζαρες της Λίζας μέσα από τη ρόμπα, που δεν είχα ξαναδοκιμάσει.
Είναι εντυπωσιακή μελαχρινή μιλφαρα Ρωσιδα στα 45 θα έλεγα, με ωραίο πρόσωπο, πονειρο χαμόγελο, γυμνασμενα πόδια αλλά μεγάλη χαλάρωση στο στομάχι. Σίγουρα το δυνατό της σημείο είναι οι σιλικονατες βυζαρες της.

Στο δωμάτιο έρχεται μετά το μπανάκι και περνάμε κατευθείαν στο κρεβάτι. Φαίνεται ότι δεν γουστάρει με γλωσσοφιλα οπότε ξεκινάω να παίζω με τις βυζάρες της και να γλύφω ρογιδια.
Ξαπλώνω και ξεκινάει το ακαπωτο μπουκι με αρκετό σαλιο και στριφογύρισμα το κεφάλι παντού μέσα στο στόμα της και παίξιμο με τη γλώσσα. DT προσπάθησε αλλά δεν το κατάφερνε να τον πάρει όλο μέσα. Το άλλο που μου άρεσε πολύ είναι ότι τον μπουκωνε με το πλάι και ουσιαστικά γαμουσε το μάγουλο της με πολύ γρήγορες κινήσεις του κεφαλιού.
Με τόση καύλα που είχα την ξαπλώνω και την ξεκινάω στο γλυφομουνι, πρώτα στα πλάγια και μετά να έχω χωθεί μπροστά της και με έμφαση στην κλειτορίδα, ώσπου με τους σπασμούς της έδειξε ότι έχυνε. Υπόψιν ότι δάχτυλα μέσα δεν άφηνε.

Έπαιξαν μερικές στάσεις σεξ και τελείωσα σχετικά γρήγορα αφού είχα γίνει τουρμπο.

Παίζει μπανάκι και μετά ξεκινάει το πανυγήρι , πρώτα με μασάζ. Βλέπω να επαναλαμβάνει τις ίδιες κινήσεις σε αρκετά σημεία σαν να θέλει να φάει χρόνο πριν τον 2ο γύρο.
Να πω ότι φαίνεται να ξέρει γιατί σε κάποια σημεία πραγματικά πίεζε σωστά όπως κάνουν σε κανονικά μαγαζιά μασάζ που έχω πάει. Το θέμα είναι όμως ότι καθυστερούσε επίτηδες.
Τη σταματώ και της λέω πάμε στο κρεβάτι. Και εκεί μου πετάει την ατάκα: έχουμε 7 λεπτά, θα προλάβεις;;
Της λέω ποια 7 λεπτά. Είχαμε εύκολα 15 λεπτά, ίσως και 20. Εκεί κατάλαβα ότι η τύπισσα πάει να κλεψει χρόνο.
Είχα ξενερώσει σε αυτό το σημείο και δεν είχα όρεξη ούτε να τη γαμήσω.
Την αφήνω για πίπα μόνο. Με καβλωνει καλά και λέω τουλάχιστον να ευχαριστηθω τελείωμα στο στόμα της. Αμ δε. Μόλις καταλαβαίνει ότι πάω να τελειώσω, τον βγάζει από στόμα και ξεκινάει παίξιμο με χέρι για να τελειώσω πάνω στο στήθος της.

Φυσικά έφυγα δυσαρεστημενος από τη φάση και δεν παίζει να την ξαναπάρω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
xenitemenos
Μέγας
Εγγραφή:
14 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
11.354
Πόντοι:
3.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Chef69, maradona7, Easy Rider και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού