Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 363 10
Μασατζίδικα 795178
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εύα η ψωλορουφηχτρα λοιπόν .
Επίσκεψη στο κατάστημα και λόγω ελλείψεως των στανταρακιων μου επέλεξα Εύα που δεν είχα δοκιμάσει .
Σαραντάρα μελαχρινή , αδύνατη με μικρό βυζάκι και τσοντέ πρόσωπο .
Πήγα καρφωτος για την διάσημη πίπα της .
Ανεβήκαμε δωμάτιο , τακτοποίησε και σε 5 λεπτά επιστροφή .
Αφαίρεση ρόμπας , φιλιά μόνο επιφανειακά και επικεντρώθηκε στον στόχο της .
Είναι μαστόρισα θα συμφωνήσω με τις προηγούμενες κριτικές .
Έπαιρνε κεφάλι αργά με βασανιστικό στριφογυρισμα γλώσσας και μπούκωνε μετά ολόκληρο το εργαλείο μέχρι πνιγμού και παράλληλα συνέχιζε το γύρισμα της γλώσσας.
Άρχισα να της πιέζω το κεφάλι και άρχισαν τα πρώτα σάλια .
Της γαμουσα το στόμα για κανένα 10λεπτο δυνατά , δεν είδα να ζοριζετε και εκτόξευσα το υγρό πυρ βαθειά στο λαρύγγι της .
Ότι δεν κατάπιε πήγε στο ντουζ για φτύσιμο .
Μπανάκι και αραγμα στον λευκό καναπέ με κουβέντα , λίγο αδιάφορο μασάζ και Αρχίσαμε πάλι τα γλυψιματα εκατέρωθεν αλλά δεν την άφησα να με τελειώσει δεύτερη φορά με στόμα .
Στήσιμο στα τέσσερα , πήγε λίγο να κλέψει να μην τον φάει όλο αλλά αυτά είναι για τους πρωτάρηδες .
Της άνοιξα καλά τα πόδια , με το ένα χέρι της κατέβασα κάτω την πλάτη ενώ με το άλλο κλείδωσα τους καρπούς της πίσω .
Μπήκα λίγο αργά και με αυξανόμενη ένταση άρχισα να την γαμαω πολύ δυνατά και εκείνη βογγουσε από πόνο και ελπίζω και ηδονή .
Τράβηξε τα χέρια της από το δικό μου και τότε της σκαμπιλισα το άτακτο κωλαρακι .
Γύρισμα ιεραποστολικό , εκεί σήκωσε τις ποδαρες της στους ώμους μου και την πήρα πάλι δυνατά μέχρι πάτο . Κατάθεση στο λάστιχο βαθειά μέσα στην μούνα της , με υπομονή στο στράγγιγμα .
Χμ χμ , αξίζει για την πιπαρα , στα υπόλοιπα όχι κάτι ιδιαίτερο .
Αν θέλω πάλι να λούσω το καυλι μου με σάλια θα την ξαναδώ .
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ευα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
dimigoall
Ανώτατος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
18.915
Πόντοι:
13.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Milfomaniac, ZeroTolerance, kelenor και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού