Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 363 10
Μασατζίδικα 795159
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε ολους!
Συνηθως γραφω μονο για κατι πολυ καλο κ για κατι πολυ κακο,μονο με σκοπο να βοηθαω κ τους υπολοιπους.
λοιπον εκλεισα Λαρισα με την ιδεα οτι η κοπελα ειναι νεα στο χωρο οποτε κ ολα τα παρελκομενα αυτου
ομως η κοπελα ,ισως κ πολυ κουρασμενη, οκ αυτο αλλα... την ειδα απο το ασανσερ οτι κατι δεν τραβαγε .κοιμοταν ορθια ,
την ρωτησα αλλα μου ειπε ολα καλα .λεω οκ ειναι νεα παμε σιγα σιγα !
Ξεκιναει μασαζ .δεν το χει καθολου .ισα που με χαιδευε με το ενα χερι στην μεση την η λιγο να ακουμπαει πανω μου κ με το αλλο ισα που με περασε λαδι .λεω οκ δεν το χει .σε λιγο να κ μου ψιλοκαθεται κ μασαζ ζαμαμφου παλι με ενα χερι κ τιποτα .λεω ας παω στον 2ο γυρω .θα ναι καλυτερα .με το ζορι αρχιζω κατι φιλια ...μμμ ξαναρωταω εισαι καλα ,μπορεις μηπως τρεχει κατι ?μπα ολα οκ απαντα!!
παμε κρεβατι με κοιταγε .φιλια μμ ετσι κ ετσι με το ζορι .της μιλαω για να την κανω να νοιωσει ανετα .τιποτα .εμενα ποιος θα με κανει ομως να νοιωςω ανετα κ να μου σηκωθει??.
Ε ρε φιλοι μου δεν γινοταν να μπορεσω να κανω κατι ετσι .ποσο με το ζορι ? αμα ηθελα κουκλα επερνα φουσκωτη καλυτερα !!
Anyway με τα πολλα η κοπελα δεν το χει .σορυ κιολας για την κοπελα αλλα ας μην αμα δεν μπορει .
τωρα καποιοι εδω που μας λενε τα αντιθετα για την κοπελα , περι ορεξεως κολοκυθοπιτα , δεν θα το κρινω τωρα εδω
αλλα μην τα πεταμε κιολας .κ μεις δουλευουμε για να τα βγαλουμε !
το αποτελεσμα ..τα μαζεψα στο μπαμ κ εφυγα


Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Λαρίσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Mdmax
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
1.081
Πόντοι:
80
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, ntinosam, professor x και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2022
Έσωσες κόσμο !
09 Δεκεμβρίου, 2022
Νά ρωτήσω κάτι μέ καλή πρόθεση καί χωρίς ίχνος τρολαρισματος στήν κριτική σού καί σε ότι γράφεις, αλλά αφού τήν είδες από το ασανσέρ ότι ήταν έτοιμη για ύπνο καί ότι στο μασάζ μία από τά ίδια καί χειρότερα γιατί προχώρησες στο δεύτερο μέρος νά πάτε κρεβάτι αφού βλέπεις δέν τραβάει? Τι περίμενες νά μεταμορφωθεί? καί γιατί δέν πηγές στήν υποδοχή νά ενημερώσεις τήν σοφία καί νά αποχώρησης αν το ήθελες.
review reaction 1 petergsp
09 Δεκεμβρίου, 2022
Εμφάνιση 3 ?
Πλατύ χαμόγελοΜαλακία
Εντάξει δεκτά όλα τα υπόλοιπα. Αλλά από εμφάνιση είναι μια χαρά !
09 Δεκεμβρίου, 2022
Συμφωνώ.

Η εμφάνιση της είναι μεταξύ 5-6.
Υπηρεσίες κάτω του μετρίου.
10 Δεκεμβρίου, 2022
Professor δικιο εχεις .να σου πω ομως,λιγο που ηξερα οτι ειναι νεα κ ηθελα να την χαλαρωσω ,μια που γενικα δεν εχω ξανα μανουριασει κ δυστασα να το κανω κ καθηστερησα κ προχωρησε λιγο.θα μπορουσα να κολωνα τελικα κ να την ετρωγα εγω την φολα αλλα τελικα πηρα στροφες εστω κ αργα κ την εκανα κ πηγα σοφια κ της μιλησα
review reaction 1 professor x
10 Δεκεμβρίου, 2022
Professor εχεις δικιο.σου εγραψα σχολιο αλλα δεν μπηκε.το στελνω παλι.οπως ειπα μια που ηξερα οτι ειναι νεα κ ειπα να την χαλαρωσω ,μην την παρω απο τα μουτρα, μια που δεν εχω ξαναμανουρισει κ δυσταζα να σου πω.προχωρησα λιγο ναι κ ισως αν κολωνα κ αλλο κνα την ετρωγα εγω την φολα τελικα.πηρα εστω κ αργα στροφες κ πηγα σοφια κ μιλησα
10 Δεκεμβρίου, 2022
Κούκλα είναι . Καλό σωματακι κ βυζακι . Απλά έχει πολλά ραντεβού . Δύο μέρες ρεπό κ θα στρώσει .
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7