Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784501
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατιανη επίσκεψη στο αγαπημένο για μένα Στουρνάρη με στόχο τη νεότερη φουρνιά. Μαλλον τυχερός αφου ελεύθερες ηταν μόνο δυο η Μελινα και η Παολα. Με κέρδισε το χαμόγελο και το μπρίο της Μελινας αφου η Παολα ηρθε μαλλον με το ζόρι...επιλογή μονόδρομος!
Ειχα διαβασει τα σχόλια για την Μελινα αλλα όλοι αναφέρονταν σε κοπελα της Συγγρου και δεν πήγε το μυαλό μου αφου εγω την ειχα συναντήσει στο Λαγουμιτζή και ειχα γραψει και κριτικη τότε....μικρή σημασία αφου κάθε εντυπωση ηταν θετική ειδικα με ότι κυκλοφορούσε στο μαγαζι που δούλευε τότε.
Για όσους δεν την ξέρουν Καστάνη με ανταυγιες, ωραιο χυτό σωμα, δυάρι στηθος, όμορφο προσωπο και τεραστιο πολυ ζεστό χαμόγελο. Η Μελινα βγάζει μια τρέλα και επενδύει στη συνεδρια κατι που εμένα μου άρεσε πολυ. Φιλαει βαθιά με γλώσσα και το κομμάτι του σεξ είναι το δυνατο της κομμάτι αφου το απολαμβάνει και ανταποδίδει πλήρως. Εξαιρετικό στοματικο και κάθε στάση που ζητησα με ευχαρίστηση....
Συμμετέχει με ένταση και με εξαιρετικη διαθεση. Στο μασαζ τα πράγματα είναι διαφορετικά αφου είναι στο μέσο όρο της αγοράς. Όσοι φίλοι του Στουρνάρη έχετε στο μυαλό σας μασαζ Ελένη, Λια, Άννα ή Μονικα....ξεχάστε το. Αλλα είναι οκ για να καλύψει το μεσοδιάστημα στο μεγάλο προγραμμα.
Μπανιο μαζί στο τέλος με πολλα ....χάδια. Πολυ θετική εντυπωση απο εμένα!
Επισης επειδή έγινε συζήτηση για διπλό, μαλλον ο καλύτερος συνδυασμός είναι με Λιζα...
Η Ζανα πάντα παρούσα φρέσκοχτενισμενη, άγρυπνος φύλακας ότι ολα πάνε καλά. Είναι σημαντικό τελικά το αφεντικό να είναι πάντα εκεί....
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 03, 2022
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 yannis_40, petergsp, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2022
Επισης επειδή έγινε συζήτηση για διπλό, μαλλον ο καλύτερος συνδυασμός είναι με Λιζα...

να φανταστώ ότι η Μελίνα είναι Αλβανίδα?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1