Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 791116
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αλλη μια αποτυχια στο μαγαζι αυτο..Εκει που μου σαλοναρισαν 4-5 κοπελες μαζι με 2 καινουριες,Ζαρα και Τατιανα νομιζω,και ημουν ετοιμος να αποχωρησω,μου λεει η Σοφια οτι υπαρχει και η Αννα που θα βγει σε 40 λεπτα..Δεν εχω περιμενει ποτέ τοσο πολυ αλλα θυμομουν κατι θετικο που ειχε γραφτει για την Αννα και μαζι με την παροτρυνση της Σοφιας που ξερει τα γουστα μου ειπα να περιμενω σε δωματιο...Κακώς..

Η Αννα ηρθε μετα απο 1 ωρα,το σωμα της μου αρεσε,αδυνατο και ωραιο στην αφη,μελαχρινη,το προσωπο εντελως αδιαφορο..Ελληνικα τιποτα απολυτως,αγγλικα μονο yes και no...

Επιγραμματικα..
-Πιπα αργη και σχετικα αισθησιακη αλλα παντα στο ιδιο μοτιβο
-Σεξ αγγαρεια
-Μασαζ ενω ψιλοξερει για μιση ωρα εκανε ΜΟΝΟ στην πλατη και λιγο τρικεφαλα,ισως ηθελε να τελειωσει και η ωρα ετσι γιατι 30 λεπτα τις ιδιες κινησεις δεν ξαναεκανε καμια..Ενω σε αυτο το μισαωρο επειδη ημουν μπρουμυτα χασμουριοταν ΣΥΝΕΧΕΙΑ που εγω ομως το ακουγα

Βλεποντας απο την αρχη να φαινεται οτι δεν εχει και πολυ ορεξη μου επηρεασε την ψυχολογια,ναι μεν τελειωσα 2 φορες αλλα θα προτιμουσα να γλυτωσω το 80αρι,ισως την πετυχα σε ασχημη μερα φυσικα αλλα αυτο δεν ειναι δικαιολογια που με ενδιαφερει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 27, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.284
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Mpratan, petergsp και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2022
Καλησπέρα, ετσι πάνω κάτω είναι η συνεύρεση με την Άννα. Τυχαία στη δουλειά αυτή, η οποία θα τη κάνει για μικρό διάστημα.
review reaction 1 Dr Lecter
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1