Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785514
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξανά επίσκεψη στο Σ29 μετά απο 1 χρόνο τουλάχιστον με σκοπό να δω τα νέα κορίτσια που άκουσα ότι μπήκαν στο ροστερ γιατί για μόνο μια πήγαινα εκεί κ μετά από 4 φορές που την είχα δοκιμάσει ήθελα κάτι νέο. Λοιπόν παρέλαση τουλάχιστον 8 κοπέλες ανάμεσα τους κ το στανταρακι μου αλλά ήθελα οπως ειπα κάτι νέο.... επιλογή Παολα καστανοξανθη ωραίο σωμα μικρό βυζακι κολαρα όμως Μολδαβη δήλωσε 27 ετων. Μου λεει να κάνουμε μασάζ κ μετά παιχνίδι κ μενει μονο με το κατω εσώρουχο. Αρχίζει ένα καλό μασάζ θα έλεγα που με χαλάρωσε αρκετά ομιλητικη αρκετά χαρούμενη κ καλο τυπακι γενικά....αφού μου έκανε μασάζ για 15 λεπτά περίπου μου πιάνει τα άρχιδια κ μου λεει γυρνά. Γυρίζω κ μου λέει κοίτα καθρέφτη κ βγάζει το στρινγκ κ ανοίγει πόδια φαίνονται οι τρυπούλες τής τέλεια στο κρύσταλλο... κ πιάνω την κωλαρα της δάχτυλα δεν δέχεται πουθενά όμως και τότε αρχίζει φιλια λαιμό κ στήθος κ περνάει κάτω κ μου γρατζουνησε απαλά απαλά τις μπάλες κ όπου με εκανε κάγκελο μου πήρε ελευθερη πίπα χωρίς χρήση χεριού να βεντουζαρει το στομα της στον πουτσο μου κ το χερι της να γρατζουνάει απαλά τις μπάλες.εγω να της χαϊδεύω τα μαλλιά κ πιανω το κεφάλι της κ το σπρώχνω προς τα κατω σε dt φαση μένοντας λίγο εκεί κ μετα το άφησα κ συνεχίζει πιπα δεν ανεδρασε καθόλου στην κίνηση μου. Η πιπα της σε παει σε αλλι επίπεδο.... το εχει καλα!!Την εγλυψα κ εγω έχει πολυ καθαρό μουνακι κ μου ζήτησε σεξ .Πέρασμα καποτας κ σεξ σε 2 στάσεις ιεραποστολικο κ απο πάνω που ανέβηκε σε ανάποδη ιππασία για να βλέπω την κολαρα της οπως μου ειπε..... ξέρει να καυλωνει τους άντρες η τύπισσα σκέφτηκα εγω και στα τέσσερα όπου τελιωσα....δεν κλέβει χρόνο προσπαθεί να ικανοποιεί τον πελάτη κ γενικά άξιζει....
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 12, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Arxontas tou skotous
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
3.452
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, giorgiodelafuentes2, sotosdep2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Νοεμβρίου, 2022
Κοντό μαλλί;
14 Νοεμβρίου, 2022
Όχι αυτη με το κοντό μάλι ειναι άλλη κοπέλα.
15 Νοεμβρίου, 2022
Αν μιλάμε για την ίδια Πάολα (με τα γυαλιά) που έχει κι άλλες κριτικές μέσα στο 2022 έχω την εντύπωση ότι δεν είναι Μολδαβή. Χωρίς να έχει ιδιαίτερη σημασία βέβαια.

review reaction 1 Arxontas tou skotous
15 Νοεμβρίου, 2022
Σαλοναρισμα χωρίς γυαλιά σγουρό μάλλι πιασμένο πίσω κ μέσα με γυαλιά τα οποία εβγαλε μετά το μασαζ όταν άρχισε το παιχνίδι . Τώρα αν ειναι Μολδαβη ή οχι δεν εχει σημασία εξάλλου στην Ελλάδα οτι δηλώνεις είσαι......
review reaction 1 thelastpm
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4