Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785142
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εχω αναφερθει παλαιοτερα οτι μου αρεσουν εξισου τα call girl και τα μασατζιδικα (και μαλιστα πολλες φορες τα προτιμω διοτι προσφερουν και σεξ και μασαζ, δυο σε ενα δηλαδη)

Απο το εν λογω ιδρυμα μερικες απο τις κοπελες που εχω δει ειναι: Λια,Μαρια,Σοφια,Αννα,Ελενη ωστοσο η καλυτερη ολων και η αγαπημενη μασερ (γενικα απο τον χωρο του μασαζ) ειναι η Μονικα (η Σερβα)
Πριν πω την γνωμη μου για την Μονικα ας πω δυο κουβεντες για το συγκεκριμενο μαγαζι. Το μαγαζι ως γνωστον βρισκεται στην Στουρναρη. Περνοντας απ'εξω δεν σου γεμιζει το ματι. Ωστοσο οταν χτυπας το κουδουνι της πορτας και σου ανοιγουν ντρεπεσαι να μπεις μεσα καθως ειναι πεντακαθαρα (εχει τυχει να μου ανοιξουν κοπελες οι οποιες εργαζονται εκει αλλα συνηθως ανοιγει μια Ζανα)

Οσον αφορα τωρα την Μονικα εχω περασει σε δωματιο μαζι της (μεχρι στιγμης) 4 φορες οπου η αρχη εχει γινει παντα με σεξ και ολοκληρωνεται με μασαζ .

Εμφανησιακα η Μονικα ειναι μια γυναικα ανω των 40 ετων με ενα αγριο-σκυλε (αλλα καυλιαρικο κατ'εμε) προσωπο, ειναι αδυνατη με χαλαροτητα στο σωμα της (αλλα μου αρεσει το σωμα της και για την ηλικια της ειναι καλοδιατηρημενη).. Επισης εχει πολυ ωραια ποδια.. Και τις 4 φορες που την ειδα εμφανηστικε με μια ασπρη ρομπα, μαυρα εσωρουχα και με τακουνια (οχι οτι με ενδιαφερει το design της καθε επαγγελματιας αλλα ειναι κατι που εχω παρατηρησει, για αυτο το αναφερω)

Οσον αφορα το σεξ η Μονικα κανει μια αρκετα καλη πιπα αλλα το δυνατο της σημειο (για μενα) ειναι το @@@γλυψιμο στο οποιο δεν εχει αντιπαλο (πραγμα το οποιο εμενα τουλαχιστον ειναι αρκετο για να με καυλωσει Έρωτας). Ενω οσον αφορα το κυριως πιατο η Μονικα ειναι δεκτικη σε ολες τις στασεις αντεχοντας γενικα το σφυροκοπημα.. Το τελος στις συναντησεις μας εχει ερθει και στο προφυλακτικο και στο στομα και στα βυζια της

Οσον αφορα το μασαζ η Μονικα απλα ειναι εκπληκτικη (μιλωντας για τον εαυτο μου παντα).. Περα απο το οτι πιανουν τα χερια της , το εχει και οταν ανεβαινει στην πλατη με τους αγκονες και τα γονατα της ... Γενικα μετα το μασαζ της εχω φυγει κυριολεκτικα αλλος ανθρωπος καθως απλα με εχει ισιωσει Προσκύνημα

Υ.Γ. Το μονο ισως αρνητικο στο εν λογω ιδρυμα ειναι ισως το μασαζοκρεβατο απο την αποψη οτι δεν υπαρχουν κρεβατια οποτε μπορει να νιωσει αβολα να κανει καποιος σεξ στο μασαζοκρεβατο
Υ.Γ.2. Ισως γραψω και αλλες κριτικες και για αλλες μασατζουδες αλλα οπως εγραψα ποιο πανω η Μονικα ειναι αυτη που εχω ξεχωρισει μεχρι στιγμης(σε σχεση με αλλες συναδερφησες της γενικα απο το μασαζ) και ηθελα να γραψω μια κριτικη για αυτην ωστε να υπαρχει στην αρχειοθηκη μου
Καπέλο
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.905
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, lagos28, nick9x και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού