Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169663
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές,
Επειδή όπως λέει και το ρητό η ζωή είναι μικρή ακολούθησα το πορνοενστικτό μου και πέρασα με τη Τζούλια. Παρούσες και η Μέρλιν ( πολύ μέτρια εμφάνιση) και η Τζένη για την οποία υπάρχουν ήδη κριτικές, ωραία παρουσία γύρω στα 40. Με την Τζούλια άφησα το μασάζ σε 2η μοίρα και ξεκινήσαμε με 69 και πήδημα σε 2 στάσεις. Γλωσσόφιλα δίνει λίγο συγκρατημένα και έχει και μία εμμονή να πιέζει κάτω από τους όρχεις με τα δάχτυλα... Μασάζ αρκετά καλό. Ενώ περίμενα όταν τελείωσε το μασάζ να πάμε για δεύτερο γύρο ή για πίπα μου είπε πως είναι πολιτική του καταστήματος 1 εκτόνωση στα 80 ευρώ, δεν είπα κάτι. Την επόμενη φορά θέλω να πάρω Εβελίνα μιας και είμαι λάτρης της παλιάς Ρώσικης σχολής (πχ. έχω στανταράκι την Ντιάνα από sweet escape).
Αυτά, να περνάτε καλά και καλά βόλια!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 31, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
49
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 BRAZILIAN, giorgiodelafuentes2, jimbo24 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2022
πάρε Εβελίνα και δεν θα το ματανιωσεις εφόσον είσαι λάτρης της παλιάς σοβιετικής σχολής
20 Νοεμβρίου, 2022
Συναγωνιστά καλημέρα! μιάς και ανέφερες τήν Ντιάνα καί τό sweet escape, τί παίζει εκεί τώρα? παλιά πήγαινα αλλά μετά χάλασε πολύ, καμμία από τίς κοπέλες δέν άξιζε κάτι, τουλάχιστον εμφανησιακά...αυτή η Ντιάνα πού αναφέρεις, τί ηλικία έχει, τί εμφάνιση καί τί υπηρεσίες?
01 Δεκεμβρίου, 2022
H Ντιανα είναι milf προς gilf Ρωσικο στυλιάρι, σωμα μοντελε ξανθια, ηλικια 55 περίπου, υπηρεσίες πολυ καλές. Πηγαινε στο μαγαζι έχει 2 τρια μιλφάκια, καποιο θα σου αρεσει.
Για την Εβελίνα δε τρελάθηκα τελικά.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3