Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445601
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το ραντεβού κλείστηκε τηλεφωνικά χωρίς να έχω δει "ιδίοις όμμασι" την θεραπεύτρια, απλά ήταν στα υπόψην από καιρό... Βέβαια έριξα ένα βλέφαρο στην σελίδα του καταστήματος και αποφάσισα να ρισκάρω κ ότι βγει. Έχουμε κάψει κ έχουμε κάψει τόσα "μαρούλια" στις αγωνιστικές καλένδες..

Πέρασμα στο δωμάτιο κ αναμονή για την Έλενα. Η σερίφισα ζήτησε το 80άρι εξαρχής. Μπήκε κάποια στιγμή για το τυπικό γειά κ επέστρεψε μετά από κανένα 10λεπτο, εντελώς γυμνή. Σώμα κάπου στο 1.60, 2αρι στήθος, σγουρό μαλλί, καθαρό σώμα, ηλικίας 48- 50 ετών. Άνετο τυπάκι, ευχάριστο, ξεκίνησε με πνευστά που το κατέχει (έπαιξε κ 69 που αν βρεις τα κουμπιά της το απολαμβάνει κ σε χύνει κ αυτή) κ μετά ακολούθησε σεξακι σε 2 -3 στάσεις κ τελείωμα στο στόμα της.

Μασάζ κ μετά το 45λεπτο, μου λέει ότι αν θέλω κ 2ο γύρο (το είχα ρωτήσει εξαρχής για 2ο βολι κ μου το είχε ξεκαθαρίσει ότι είναι +20 euro). Έδωσα το σύνθημα να προχωρήσει κ μετά από 10λεπτά ξελάφρωσα στο στόμα της (πλήρης κατάποση).

Γενική εμπειρία καλή, ενδεχομένως τα 100 ευρώ δεν θα τα ξαναέδινα, ειδικά στο συγκεκριμένο χώρο.
Για την Έλενα, θεωρώ ότι το πρόγραμμα της μισής ώρας (60euro) είναι μια τίμια πρόταση στην αγορά. Πεντακάθαρη, ακομπλάριστη και δοτική. Καλό τυπάκι, μην περιμένετε την αισθησιακή γατούλα (που θα σας κάνει γούτσου γούτσου). γουστάρει αυτό που κάνει κ κόβει το μάτι της, για να βρει τα κουμπιά σου κ να σε κάνει να περάσεις καλά. Δεν θα μπω σε συγκρίσεις γιατί δεν είναι σωστό (αφενός) και αφετέρου η κριτική αφορά την Έλενα και καμία άλλη. Επίσης παρόλο που καπνίζει, δεν το αισθάνεσαι.

Τι δεν μου άρεσε;
- το ότι τα χρήματα ζητήθηκαν προκαταβολικά (δεν στράβωσα, αλλά guys, πρέπει κ οι σερίφισες να κόβει λίγο το ματι τους)
- ο χώρος (θεωρώ ότι υπάρχουν κ καλύτεροι) και ας έχει ατομική καμπίνα μέσα στο δωμάτιο
- Πάλευα να βγάλω τα λάδια κάνα 10λεπτό στο ντουζ (για εσάς τους παντρεμένους το λέω). Οι περισσότερες θεραπεύτριες πλέον σε μπανιαρίζουν στην πλάτη κ τους μηρούς.
- θεωρώ ότι στα 80 ευρώ με 2 βόλια θα είχε περισσότερο κόσμο το μαγαζί. Ήμουν εκεί 1μιση ώρα κ δεν πέρασε άνθρωπος (οι 2 υπόλοιπες κοπέλες ήταν κράχτες στο μπαλκόνι όλη αυτή την ώρα).

Στο διάδρομο είδα κ την Χριστίνα, χωρίς καθόλου ρούχα. Για τους λάτρεις των skinny.

Καλές εξορμήσεις guys
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 01, 2022
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
IMG_8633
IMG_8632
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.859
Πόντοι:
6.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 KostasAth35, lagos28, kwstasxat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Νοεμβρίου, 2022
Συμφωνώ 100% Σε ολα .
review reaction 1 sakarvats
03 Νοεμβρίου, 2022
για όλα υπάρχει η αιτία και τίποτα δεν είναι τυχαίο.

όποιος κατάλαβε κατάλαβε
review reaction 1 elenhathina, Roger Rabit
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2