Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 784106
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πλησιάζοντας τα γενέθλια μου ήθελα να κάνω ένα δώρο στο εαυτό μου έτσι κανόνισα ένα ραντεβού με την Λία με την προοπτική αν είναι διαθέσιμη και μπορεί να συμμετάσχει και η Ζάνα. Έφτασα λοιπόν και με υποδέχτηκε στην πόρτα η Λία και πέρασα απευθείας στο δωμάτιο. Κανονίσαμε λοιπόν το πρόγραμμα για 45 λεπτά με 2 φορές με ενημέρωσε ότι θα μπορούσε να περάσει και η Ζάνα. Μπήκα για ντουζ και τις περίμενα. Μπήκαν μέσα και οι 2 γδύθηκαν αρχίσαμε τον πρώτο γύρο γλωσσόφιλα μεταξύ τους ή και οι 3 μαζί, γλυψήματα στα στήθη τους η μια στην άλλη και εγώ και στις 2. Γονάτισαν μπροστά μου και μου πήραν τσιμπούκι εναλλάξ μέχρι που τελείωσα στο στόμα της Ζάνα. Στην συνέχεια άρχισαν ένα πολύ ωραίο μασάζ όπου ειδικά η Ζάνα ξεδίπλωσε τις ικανότητες της σε αυτό όχι βέβαια ότι η Λία πήγε πίσω αλλά αναφέρομαι ειδικά στην Ζάνα καθώς είχα μερικά χρόνια να περάσω μαζί της και δεν είχα πολύ πρόσφατη εμπειρία με εκείνη. Αρχίζοντας ο δεύτερος γύρος με εμένα ανάσκελα στο μασαζοκρέβατο άρχισαν μια εναλλάξ ισπανική μετά πέρασμα προφυλακτικού η Ζάνα ανέβηκε στο κρεβάτι και έκανε reverse cowgirl και ταυτόχρονα η Λία μου έφερε το μουνί της πάνω από το κεφάλι και άρχισα να την γλύφω. Σηκώθηκα αλλαγή προφυλακτικού και άρχισα ένα ιεραποστολικό στην Λία, μετά γονάτισαν μπροστά μου έβγαλα το προφυλακτικό και τελείωσα στις βυζάρες τους. Πρώτη για ντουζ μπήκε η Ζάνα και στην συνέχεια βοήθησε και εμένα για να βγάλω τα λάδια. Χαιρετηθήκαμε και οι τρεις και δώσαμε ραντεβού για επόμενη φορά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 02, 2022
Κόστος συνάντησης
140
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λία
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ζάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Elbabinho
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
240
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, paliosa, Roger Rabit και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού