Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790199
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δανείζομαι την ατάκα του συναγωνιστή professor x, και τη χρησιμοποιώ σαν τίτλο γιατί μου άρεσε πολύ . Χθες λοιπόν στις 11 , πριν να αναχωρήσω για Θεσσαλονίκη και με λεφτά που ξέμειναν , χτυπάω κουδούνι . Περιμένω 5 λεπτά να μου ανοίξουν και ανοίγει η κυρία Σοφία μες τον πανικό . Χίλια συγνώμη για την καθυστέρηση , είσαι ο τρίτος μου λέει και προσπαθώ να σας βολέψω για να μην πέσετε μούρη με μούρη , αχαχαχαχαχαχα

Μιλάμε έκλαιγα απ τα γέλια . Σε λίγο θα βάλουν νούμερα για κράτηση . Έτσι να γουστάρει ο κόσμος . Παρούσες , που είδα εγώ , Κατια, Βικτωρια, Κίρα και Μελίνα νομίζω αν δε κάνω λάθος . Παίρνει ο ένας Κατια, ο άλλος Βικτωρια, κι εγώ αναγκαστικά Κίρα , χωρίς φυσικά να με χαλάει

Εδώ πρέπει να ειμαι δίκαιος με το συναγωνιστή που λέει για τη τηγανοφατσα….. Αδερφέ κατάλαβα τί εννοείς , ως ένα βαθμό έχεις δίκιο . Απλά τα γούστα του καθενός είναι σαν τις κολοτρυπιδες. Όλοι έχουν τη δικιά τους . Χαχαχαχαχαχα

Για την εμφάνιση έχουν ειπωθεί όλα , δεν έχω να προσθέσω κάτι . Η κοπέλα ηταν ξεκούραστη , μες στο χαμόγελο και το χαβαλέ . Νοηματική βέβαια , αλλά έχει κι αυτο το χαβαλέ του . Το έχει στην πίπα , πράγμα που εμένα μου αρέσει ίσως πιο πολύ και από το γαμησι , οπότε ξάπλωσα άρχοντας , με καμάρωνα και στον καθρέφτη , και κάπου εκεί ήρθε το τέλος . Ντουζακι, φιλάκι , αμαξάκι και αναχώρηση ξαλαφρωμένος σαν πουλάκι (γλαροκόνδορας), χαχαχαχαχα

Σε μια τελευταία προσθήκη σχολίου , μπαίνοντας στο αυτοκίνητο , ξεκίνησε στο ραδιόφωνο το Never Being Boring των Pet Shop Boys, ίσως το πιο αγαπημένο τραγούδι τους σε νόημα !!!!!!!!!!! Και σκεφτόμουν πόσο το σύμπαν σε δικαιώνει :

Μη βαριέστε και μην αναβάλετε γούστα για άλλη μέρα . Δεν ξέρεις τί γίνεται . Never being boring αδέλφια και Βούρου στα γουσταααααα

Ως την επόμενη κατάβαση και κατάθεση , να προσέχετε όλοι
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 30, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Κίρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.402
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, lagos28, Kaloeros και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού