Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790183
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κατ αρχας , οι μυημένοι ήδη κατάλαβαν ότι η πληροφόρηση αφορά την Κάτια. Κατα δεύτερον , ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ βρήκα χρόνο κι ευκαιρία να κάνω την καταδρομική μου και να βγάλω γούστα .

Όπως είχα ποστάρει στο νήμα , κατέβηκα για το 3ήμερο στην αγαπημένη πρωτεύουσα , και όλα ξεκινούν καλύτερα με ένα ωραίο γαμησάκι. Ως εκ τούτου , σε μια έρημη σχετικά Αθήνα , 11:30 ανεβαίνω τα σκαλιά του ευαγούς ιδρύματος . Ανεβαίνοντας λοιπόν , σκέφτομαι ότι ή θα φάω φόλα από γκαντέμιασμα ή θα περάσω αφρός . Ως εκ θαύματος , στο σαλόνι μόνος !!!!!!!!!

Κορίτσια 5 ή 6 στο μαγαζί , και οχι τα πρώτα ονόματα . Μεταξύ αυτών η Ειρήνη που μόλις έφευγε πάνω για ωριαίο ραντεβού , και η Κατια. Οπότε μονόδρομος η κορασίδα . Με την Κάτια δεν είχα ξαναβρεθεί και δεν ήξερα τί να περιμένω . Δίνω το παράβολο και ανεβαίνω .

Για την έμφαση , έχουν ειπωθεί όλα . Σώμα που εμένα το στυλ αυτο μου αρέσει . Ήμουν το πρώτο ραντεβού της ημέρας , ήταν κι αυτή ξεκούραστη και περάσαμε (όπως είπε και η ίδια ) κα-τα-πλή-κτι-κα !!! Χαχαχαχαχαχαχα

Βγήκε καλή χημεία , και χωρίς να γίνουν θεαματικά πράγματα , επικράτησε μια ατμόσφαιρα ότι γαμηθηκαμε ωραία με τη Ρωσίδα τουρίστρια που έβγαλα γκομενα στις διακοπές . Εμένα αυτο μου φτάνει για να περάσω καλά

Στο τέλος μου έκανε και ένα ωραίο θεραπευτικό μασάζ στα πόδια ….

Άρα συμπέρασμα , έγινε ανάταση του εθνικού φρονήματος , σηκώσαμε τη σημαία και τα περήφανα γηρατειά τίμησαν το εθνόσημο !!!

Για την επόμενη φορά έβαλα στόχο την Ειρήνη , γιατί μου φάνηκε αξιόμαχο milf. Και εις αλλα με υγεία καρντασια, πάντα τέτοια
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κάτια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Sicarios
Σεβαστός
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
3.402
Πόντοι:
1.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 lagos28, anthotypos, giorgiodelafuentes2 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού