Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 442 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 622335
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το φιλόξενο ίδρυμα είναι γνωστό για τις υπηρεσίες του. Μπήκα απρόσκλητος, χωρίς ραντεβού, αφού νωρίτερα είχα απογοητευτεί από τις επιλογές ανταγωνιστικού σωματείου. Από τις διαθέσιμες κυρίες, επέλεξα την Πάμελα. Εμφανισιακά, είναι όμορφη, άνω των 35, με κορμί αθλητικό και σφιχτό. Όταν με προϋπάντησε ήταν ευγενική, κοινωνική και ευδιάθετη. Στο αγωνιστικό μέρος, μάλλον μπήκε με άγριες διαθέσεις αλλά την προσγείωσα καθώς με βρήκε σε θέση μάλλαξης. Ήταν αρκετά καλή στο μασάζ, αν και παρέμεινε στον κορμό, περνώντας πρόχειρα τα πόδια. Στη συνέχεια ανέλαβε πιο ενεργητικό ρόλο, με γύρισε, πέρασε τα επίμαχα σημεία με μαντιλάκια και επιδόθηκε σε ακαταμάχητο στοματικό άνευ ενδιάμεσου λάτεξ. Ακολούθησαν 2-3 εναλλαγές στάσεων, όρθιες και ξαπλωμένες, με πολλά λόγια κι επιφωνήματα. Με έκανε να νιώθω πολύ άνετα, σαν να είμαι με «γνωστή» μου. Μου είπε άλλωστε ότι της αρέσει να «ανεβάζει» τους άντρες και να βλέπει τα αποτελέσματα των κόπων της. Μου πρότεινε την επόμενη να πάρω το μεγάλο πρόγραμμα για να έχει χρόνο να επιδοθεί σε ποικίλες φαντασιώσεις.
Είναι μια πολύ τίμια επιλογή που αξίζει την επίσκεψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Πάμελα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
301
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Hase, Redmad, professor x και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού