Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 361 10
Μασατζίδικα 786506
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χαλαρη μερα σημερα εργασιακως και ειπα να κανω ενα περασμα,αφου προηγηθηκε τηλεφωνημα,γιατι δεν ηθελα να παω και να φαω καμμια ηττα στην αναμονη.
παρουσες αρκετες κοπελλες,αφου την ωρα που πηγα ηταν χαλαρα και στο μαγαζι οπως μου ειπε τηλεφωνικως η Σοφια και στην παρελαση εκανε την επανεμφανιση της η Κιρα.
ειχα αποπειραθει πολλες φορες να την παρω στο παρελθον,χωρις ποτε να τα εχω καταφερει :undecided-old:
αυτη τη φορα ομως ημουν τυχερος.



νοστιμο κοριτσι εμφανισιακως,Ουκρανη 30αρα με ωραιο λεπτο (ισως και σκινυ) σωματοτυπο,μικρο,πολυ μικρο βυζι με καβλιαρα ρωγα,ομορφο κωλι που δεν διατιθεται,ψηλη γυρω στο 1,70 και αρκετα ευδιαθετη.
εχει ενα τατου στη μεση της που απεικονιζει εναν αγγελο κι ενα φεγγαρι και ειναι το μονο στο κατα τα αλλα καθαρο κορμι.
επικοινωνια λιγο δυσκολη αφου Ελληνικα μιλαει λιγο,Αγγλικα ακομα πιο λιγο,αλλα μιλαει πολυ καλα τη διεθνη γλωσσα του σεξ.
εκει παιρνει πολυ καλο βαθμο και ειναι κατι που πραγματικα το αξιζει.
για το χωρο δεν χρειαζεται να πω τιποτα,αφου ειναι γνωστο οτι ειναι κορυφαιος. θα βαλω απλα αλλη μια φωτο του δωματιου.




αφου ανεβηκαμε με το κοριτσι μαζι στο δωματιο,μετα τα γνωστα διαδικαστικα επανηλθε στο δωματιο,γδυθηκε και αποκαλυψε το ωραιο για τα γουστα μου κορμι της και περασε στην επιθεση αμεσως.
φιλαει πολυ εντονα,ζεστα και με παθος. η γλωσσα της αναζητουσε αμεσως επιπλεον χωρο στο στομα μου και ξεκολλημο δεν ειχε.
ανταπεδωσα κι εγω με ευχαριστηση και υστερα την αγκαλιαζω και σηκωνομαι και την τοποθετω στο κρεββατι μασαζ.
ανοιγω τα ποδια της και αρχιζω πρωτος εγω την περιποιηση στο καθαρο μουνακι της.
την εγλυψα αρκετα. το κοριτσι φανηκε να του αρεσει αφου εκδηλωνοταν με ελαφρες φωνες καβλας κανοντας μου κι ενα μικρο χαλαρο κεφαλοκλειδωμα.
δεν με αφησε να την γλυψω οσο θα ηθελα ομως. μαλλον βαζει κοφτη ισως για να μη χυσει,δεν ξερω.
στη συνεχεια πεφτει στα γονατα και ορθιος οπως ημουν ξεκιναει στοματικο.
πιπα πολυ,πολυ καλη. μαεστρικη πιπαρα. (που εισαι γεροξουρα?) Μεγάλο χαμόγελοΧαχαχα!Χαχαχα!
πιπιλισμα και στα αρχιδια κι εχοντας φτασει στα ορια μου αφεθηκα και την εχυσα στο στομα.
χωρις να σταματησει καθολου,ειχε γραπωσει το καβλι μου και δεν το αφηνε.
σταγονα δεν αφησε να πεσει κατω. :pipa1::pipa1:
τα πηρε ολα μεσα,τα πηρε και στα μαγουλα,μπορει και να καταπιε μερικα φλοκια,τα υπολοιπα πηγανε στο προσωπο της και φροντισε και η ιδια για αυτο αφου περασε το καβλι μου απο παντου πανω απο το προσωπο της.
πραγματικα το καταχαρηκα.



πηγαμε και οι δυο για ντουζ και επανηλθαμε για χαλαρωση.
το μασαζακι της θα το χαρακτηριζα τιμιο.
προσπαθει αρκετα και τα καταφερε να με αποφορτισει απο την ενταση του πρωτου γυρου.
προς το τελος κανει και λιγη προετοιμασια,δινοντας το συνθημα για την εναρξη του δευτερου γυρου κι ετσι περασαμε στο μεγαλο κρεββατι.



αρχη δευτερου γυρου λοιπον και παλι με πιπα. δεν ειναι αναγκη να την περιγραψω παλι.
απλα θα πω οτι αφου ειχα αδειασει τα πρωτα χοντρα,τωρα πλεον την χαιρομουν ακομα περισσοτερο.Ματάκι
με εφτασε πολυ γρηγορα σε πληρη στυση.
η Κιρα πηρε μονη της θεση στα τεσσερα,στηριζομενη στους αγκωνες της και τουρλωνοντας μου τον κωλο της για να μου προσφερει την πληρη διεισδυση.
αμα εδινε αυτο το κωλι θα ημουν ευτυχεστερος,αλλα εστω κι ετσι μπηκα μεσα της και πιανοντας την απο τα κωλομερια,αρχισα να δινω πονο.Κατσικογάμης
της αρεσει να ειναι στα τεσσερα. εγω αυτο καταλαβα.
εφερε το χερι της πισω και μου ζηταγε πιο εντονα.
αλλο που δεν ηθελα εγω,συνεχισα να δινω πονο.
επειτα απο λιγο της ζητησα να ξαπλωσει μπρουμητα και μπηκα πισω της ετσι για λιγο.
μετα την γυριζω αλλιως και βαζω τις ποδαρες της στους ωμους μου και την σφυροκοπαω δυνατα τωρα απο πανω.
το κοριτσι ανταποκρινοταν μια χαρα.
για το τελος ηθελα το ιδιο οπως και την πρωτη φορα.
σηκωθηκα ορθιος,βγαζω το λαστιχο και το κοριτσι ερχεται και τα ξαναπαιρνει στο ιδιο μοτιβο στο στομα ολα,μεχρι που στεγνωσα τελειως. :2on1:



ηταν μια καταπληκτικη συνευρεση.
το κοριτσι απεδωσε στο 100%,το προγραμμα της ηταν πληρες,δεν εκλεψε καθολου στο χρονο,ηταν πολυ καθαρη,δοτικη,θερμη και καβλιαρα απο το πρωτο εως το τελευταιο λεπτο κι εγω χαρηκα τη συνεδρια μαζι της στο επακρο.
να ειστε καλα συναδελφοι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κιρα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.200
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, TOMCRUISE, drifter81 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2022
Δλδ Τελειωσες δυο φορές με 80€ ;
review reaction 1 petergsp
20 Οκτωβρίου, 2022
Πολύ ωραίος φίλε μου!
review reaction 1 petergsp
20 Οκτωβρίου, 2022
Peter είδες επιτέλους και συ το φως το αληθινό με την Κίρα. Εμείς πάντως τα λέγαμε. Απορώ πως και σου είχε ξεφύγει τόσο καιρό... Η Κίρα είναι ίσως από τις πιο "ειλικρινά δοτικές" κοπέλες στο χώρο αυτήν τι στιγμή. Μπορεί στην εμφάνιση να είναι μέτρια αλλά στις υπηρεσίες κρεβατιού παίρνει 10!
review reaction 1 petergsp, greekarmy
21 Οκτωβρίου, 2022
@Kaloeros

φιλε ακριβως οπως τα λες.
ειχα προσπαθησει πολλες φορες να την δω,αλλα ηταν συνεχως ''απασχολημενη''.
τα καταφερα χθες. καλλιο αργα παρα ποτε ομως.
29 Οκτωβρίου, 2022
πιπα πολυ,πολυ καλη. μαεστρικη πιπαρα. (που εισαι γεροξουρα?)

παρον
και θα τιμηθει
αλλα λεω να αρχισω με κανα μιλφ απο ντιλαιτ τα μασαζ
εχω καλες πληροφοριες απο καλο μελος οτι εχει πιπωμανες

αχ μια πουτσα μονο και πολλες γκομενες για πιπες γαμωτη
G
geroksouras
review reaction 1 petergsp
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5