Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 788547
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εκείνο το απόγευμα η καινούργια κοπέλα η Λίζα για την οποία είχα μάθει και πήγα να δοκιμάσω ήταν στο δωμάτιο.

Αναγκαστικά λοιπόν έπρεπε να πάω σε μια άλλη δοκιμασμένη λύση. Και από τις διαθέσιμες δοκιμασμένες λύσεις ξεχώριζε η Ειρήνη οπως έχω ήδη γράψει και στο forum.

Η Ειρήνη είναι ο ορισμός της Ρωσσίδας γυναικάρας. Ψηλή γύρω στο 175, λεπτή με ωραίο φυσικό δυάρι βυζί και αντίστοιχο κώλο. Πολύ μακρύ καστανόξανθο μαλλί και πρασινομλέ μάτια. Κάπου μεταξύ 35 και 40 στην ηλικία που έχει αρχίσει να φαίνεται αλλά δεν χαλάει την γενική εικόνα. Η γενική εικόνα είναι οτι όταν αυτή τη γυναίκα περπατάει στο δρόμο τα αντρικά κεφάλια γυρίζουν για να την δούν τον ορισμό της εντυπωσιακής Μιλφάρας

Στις υπηρεσίες τώρα. Δεν ξέρω αν λειτουργεί μόνο μαζί μου έτσι αλλά ανταποκρίνεται πολύ καλά σε ότι κάνω. Ζεσταίνεται γρήγορα με τα προκαταρκτικά και στο γαμήσι ανεβάζει στροφές και καταλήγει σε εντυπωσιακές κραυγές.

O συνδυασμός εμφάνισης και υπηρεσιών παραπέμπει στον τίτλο της κριτικής "Αγριο Αλογο", το οποίο είναι ιδιαίτερη εμπειρία να ιππεύεις.

Μια και έχω γράψει και δεύτερη κριτική για την Ειρήνη δεν έχει νόημα να γράψω άλλες λεπτομέρειες. Ισως όμως έχει νόημα να γράψω οτι στις 2 επόμενες συναντήσεις που είχα μαζί της ήταν ακόμα καλύτερη και στο μασάζ και στο σεξ.

Οπότε μάλλον προβλέπεται και άλλη επανάληψη για "εμπεδώσω" την εμπειρία που οπως είπα είναι ιδιαίτερη.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, chicharito, xagnostos2006 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2022
Ισως όμως έχει νόημα να γράψω οτι στις 2 επόμενες συναντήσεις που είχα μαζί της ήταν ακόμα καλύτερη και στο μασάζ και στο σεξ.

"προηγούμενες" sir
review reaction 1 Mindreader
15 Οκτωβρίου, 2022
Εννούσα τις δυο επόμενες της πρώτης συνάντησης, μια και η πρώτη κριτική αναφερόραν στην πρώτη συνάντηση. Εχεις όμως δίκιο έπρεπε να είμαι πιο σαφής
review reaction 1 nzg
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2