Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 185220
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
την Κυριακή το μεσημέρι επισκέφτηκα το μαγαζί έπειτα από τουλάχιστον 3 χρόνια από περιέργεια κυρίως κ λόγω περιορισμένων Κυριακάτικων επιλογών. Στην υποδοχή η Έλλη, που μου ανέφερε ότι ήταν κ η μοναδική διαθέσιμη κοπέλα. Εντυπωσιασμένος από το ύψος της κυρίως κ την μικρή ηλικία της έκανα την δοκιμή σε πρόγραμμα των 45 λεπτών (70 €). Όπως ανέφερα είναι ιδιαίτερα ψηλή κ αδύνατη κοπέλα, με μικρό στήθος αλλά αναλογικά μεγάλες ρόγες, ιδιαίτερα έντονη μύτη που χαλάει ακόμα περισσότερο ένα ΄΄σκληρό΄΄ πρόσωπο, και έχει πολύ λευκό δέρμα. Ο κώλος της αν και αδύνατη κοπέλα , δεν είναι πέτρα όπως θα περίμενε κανείς για την ηλικία της αλλά αντίθετα είναι σχετικά πλαδαρός. Όχι ιδιαίτερα περιποιημένη καθώς ένιωθες τις τρίχες να σε ενοχλούν σχεδόν παντού, ακόμα κ στην πλάτη της.Αν και εκτός δωματίου ήταν λαλίστατη, όταν ξεκινήσαμε δεν πίστευα τις αντιδράσεις της. Σώμα σχεδόν σε αγκίλωση, είχε μεγάλη δυσκολία στο να ''τοποθετήσει'' λίγο αισθησιακά το σώμα της, χέρια κολλημένα στο κορμό κ βλεμμα να ατενίζει μόνιμα το ταβάνι. Από ήχο δεν έβγαλε ούτε κιχ, υπήρχαν στιγμές που αναρωτήθηκα αν κοιμήθηκε. Στησίματα εντελώς ερασιτεχνικά. Η πιο άτεχνη πίπα στα χρονικά αν και χωρίς προφυλακτικό. Το σώμα της είχε μια περιέργη μυρωδια, σαν να είχε ποτίσει νικοτίνη. Μασάζ δεν δοκίμασα καν, ούτε εκείνη πρότεινε κάτι. Η όλη συνάντηση κράτησε συνολικά 30λεπτά. Στα μόνα καλά ότι το δωμάτιο είναι μεγάλο και με κρεβάτι κ έχει κ αρκετά καλή ντουζιέρα. Ήταν ίσως η πιο αδιάφορη κοπέλα που έχω δοκιμάσει, δεν μου άφησε μια θετική καν σκέψη σε κανέναν τομέα κ σίγουρα θα απέτρεπα κάποιον απο το να την δοκιμάσει. Το αστείο ήταν ότι μετά το μπάνιο αφού βαρέθηκα να περιμένω στο δωμάτιο , βγήκα δειλά-δειλά μόνος μου από το δωμάτιο κ αρκέστηκε στο να φωνάξει στο καλό από το δωμάτιο που καθόταν
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2022
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
853
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, john8, Paliotsarkadoros και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2022
Από καταλαβαίνω από τις τελευταίες κριτικές,οι υπηρεσίες του μαγαζιού έχουν γίνει στουντιακες και πολύ καλές μάλιστα.
Αρπαχτη και γεια σου.
review reaction 1 olddog, petergsp
01 Οκτωβρίου, 2022
H...εγκατάλειψις πελάτου μετα την συνεδρία.. είναι / ήταν πολυ συχνή , από τότε που έφυγε η υπηρεσία κ. Σοφία.. Χρειάζεται μαυρο το ίδρυμα / έφυγε η Βανέσσα , μετά η μικρή Βικτώρια, μετά η Σουζάνα , μετά η Βαλέρια.. Καιρός να αλλάξει εκ βάθρων , Κουλ
review reaction 1 petsakas79sp_v2
01 Οκτωβρίου, 2022
για το μπουτσο τελικα εχει καταντησει το μαγαζακι. αμα φαει μαυρο και πεινασουν,να δεις για ποτε αλλαζουν υφακι.
review reaction 1 petsakas79sp_v2
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3