Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654991
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πέρασμα απο το ελαιοτριβειο, 3 κοπελες δουλευαν εκεινη τιη στιγμη , και οι 3 κατηλειμενες ! σκαει μυτη η Τζουλια . μαλλον μολις ειχε τελειωσει απο ραντεβου και η τσατσα μου λεει ειναι διαθεσιμη μονο για μιση ωρα λογω επομενου ραντεβου. χωρις να το πολυσκεφτω δεχομαι !
εμφανισιακα εχει ωραιο σωματακι αδυνατο και ψιλοκαλο προσωπο !
επικοινωνιακα ηταν αρκετα ευδιαθετη, ομιλιτικη και χαρουμενη!
στα του αγωνα τωρα : μασαζ δεν ξερει, μολονοτι αφιερωσε αρκετη ωρα αλλα δεν το κατεχει...
ξεκινημα του αγωνα με πιπα.. στην αρχη αρκετα αργα και στη συνεχεια φιλοτιμες προσπαθειες για DT ! κατα τη διαρκεια του DT και ενω της πιεζα και εγω λιγο το κεφαλι , εβλεπα τα σαλακια να αρχιζουν να σταζουν στον κορμο του εργαλειου μου που προεξειχε(εχω αρκετα πανω απ το μεσο ορο) κατι που με καβλωσε πολυ. Της ζηταω πιο πολλα σαλια και φτησιματα και εκει ανταποκριθηκε σουπερ !
αρπαζω οπως ηταν το εργαλειο με τα σαλια για να το παιξω λιγο μονος και η τζουλια αμεσως μπρουμυτα πεφτει να γλυψει ορχεις! κοιτωντας με στα ματια και βλεποντας ταυτοχρονα στο καθρεφτη τα σηκωμενα πατουσακια..
το τελος με βρηκε σε ιεραποστολικη σταση , δεν αντεξα και πολυ γτ ειχα καβλωσει με την πιπαρα που μου εκανε, με τη τζουλια να παραπονιεται γλυκα γτ τελειωσα τοσο γρηγορα χαχα!
συμπερασματικα μια αρκετα καλη συνευρεση !

ΥΓ: κατα την εξοδο μου και περνωντας απο το σαλονι ειδα ενα ψιλο(με τακουνια πρεπει να ταν 180) αλογο με μαυρα μαλια κοτσιδα..με ειδε και μου εσκασε χαμογελαρα.. σαστισα και δε ρωτησα ονομα. ποια να ηταν? η τσατσα στην αρχη μου ειχε πει δουλευαν τζουλια -αλικη και μια ακομη(οχι μαρινα Γλώσσα)
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
17 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
25
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, TOMCRUISE, Διαγραμμένο μέλος 201295 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Πιθανότατα η μελαχρινή που είδες να ήταν η γνωστή Βίκυ, αν και λογικά την ξέρεις την Βίκυ και θα την αναγνώριζες. Η Τζούλια πάντως είναι ασταθής στην απόδοση, ανάλογα με την μέρα πάει. Άρα ήσουν από τους τυχερούς!
review reaction 1 p134343
18 Σεπτεμβρίου, 2022
Μήπως ήταν η Βίκυ αυτή που είδες;
review reaction 1 p134343
19 Σεπτεμβρίου, 2022
Αν ήταν ή γνωστή Βίκυ όπως λέει ο φίλος Kaloeros σίγουρα θά τήν γνώριζες.
1.80 μέ τά πορνοτακουνα νάι, χωρίς αυτά 1.65
Απο υπηρεσίες παίξε ένα Τζόκερ πρώτα, είναι ανάλογα τά κέφια τής.
08 Νοεμβρίου, 2022
Μελαχρινη ψιλη με μαυρα μακρια μαλια ισια ειναι και η μαρινα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4