Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 789507
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το ρόστερ το απόγευμα που πέρασα περιελάμβανε, Ρίτα, Βαλεντίνα, Βασιλική, Ντάρια, και 2 καινούργιες Ρωσσίδες τη Λάνα και τη Μόνικα.

Οταν πήγα η Λάνα έβγαινε από ραντεβού και η Μόνικα έμπαινε.

Οπότε η επιλογή ανάμεσα στις δυο ήταν μονόδρομος.

Η Λάνα είναι ξανθιά με γαλανά μάτια και ιδιαίτερα ανοιχτό δέρμα,τυπική θα έλεγα Ρωσσίδα η βορειοευρωπαία . Ωραίο καμπυλάτο σώμα με δυομισάρι στήθος σε λεπτό όμως γενικά σώμα. Τυπικό σλάβικο σώμα. Γύρω στο 1,67 στο ύψος και περίπου 36 - 37 σε ηλικία την έκανα.

Οσον αφορά τις υπηρεσίες. Φιλάει βαθειά και παθιάρικα. Ανέβασε μετά από λίγο στροφές και ανταποκρίθηκε ωραία στις πρωτοβουλίες μου. Πολλή καλή πίπα με όλα τα παρελκόμενα. Καλά στησίματα σε διαφορετικές στάσεις με ωραία αληθοφανή "ηχητική υπόκρουση" που δεν είχε σχέση με κάτι ψεύτικα μουγγανίσματα που σε άλλες επαγγελματίες έχω συναντήσει και μου προξενούν αντί για διέγερση γέλιο.

Εχει γράψει χιλιόμετρα, είναι έμπειρη και φαίνεται, και το πιο σημαντικό, ιδρώνει τη φανέλα και σέβεται το πελάτη.

Δυο γύροι στην ώρα με ενδιάμεσο μασάζ που με άριστα το δέκα παίρνει 8, για όσους έχει σημασία.

Σε όσους αρέσουν οι ώριμες έμπειρες ξανθιές με καλό σώμα, είναι νομίζω μια καλή περίπτωση.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, Borgia21, economy man και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2022
Τελείωμα στόμα έπαιξε;
14 Σεπτεμβρίου, 2022
Δεν ξέρω γιατί δεν δοκίμασα.
16 Σεπτεμβρίου, 2022
Λάνα πήρες ή Μόνικα;
17 Σεπτεμβρίου, 2022
Μόνικα τελικά. Το όνομα στον τίτλο της κριτικής άλλαξε. Αλλά στο κείμενο της κριτικής δεν μπορούσε να αλλάξει
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4