Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 655533
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ήταν Κυριακή και οι επιλογές ήταν ανύπαρκτες! Η Αλίκη δεν μου γέμισε το μάτι, λόγω σοβαρότητας στο σαλοναρισμα και φαρδιάς ρόμπας που δεν φαινόταν σχεδόν τίποτα! Τι διάλεξα ύστερα από πολλή σκέψη, ως λύση ανάγκης, γιατί δεν υπήρχαν και κριτικές! Είναι ξανθιά, μετρίου αναστήματος, κανονικό σφιχτό σώμα, μικρό στήθος με μερικές ελιές, συμπαθητικό πρόσωπο, πρέπει να ναι γύρω στα 40. Όταν μπήκε στο δωμάτιο μεταμορφώθηκε, πονηρά γελάκια και κόλλησε κατ ευθείαν πάνω μου και αρχίσαν τα γλωσσόφιλα (γλωσσόφιλα, γυμνή πίπα και γλιφομούνι, τα τρέμω, αλλά όταν μου το βγάζει η τάνα, δεν μπορώ να αντισταθώ!). Αμέσως αλλαγή πορείας, από πάγκο στο κρεβάτι! Η γυναίκα ήταν ηφαίστειο! Πολύ αμφίπλευρο χαμούρεμα με φουλ γλωσσόφιλα και γλυψίματα, σούπερ ακα πίπα, να με κοιτάει συνεχώς στα μάτια. Μετά cow με ήρεμες κινήσεις, σούπερ ιεραποστολικό με γλωσσόφιλα και γλυψίματα στο λαιμό, μετά doggie, χουφτώνωντας την κωλάρα της και τα βυζάκια της. Το τέλος ήρθε με περίπου cim, γιατί το τελευταίο δευτερόλεπτο πρόλαβε και τον έβγαλε έξω, για να μην τα πάρει στο στόμα. Αυτό με ξενέρωσε λίγο, γιατί για μένα, να τα παίρνει στο στόμα και να συνεχίζει να τον γλείφει, είναι η απόλυτη καύλα! Τεσπα. Μετά ξάπλωσε κολλητά δίπλα μου με γελάκια, γλωσσόφιλα και λίγο social, πολύ gfe κατάσταση! Εν ολίγοις το απόλαυσα φουλ!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
konsolasg3
Μέγας
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.191
Πόντοι:
4.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, giorgiodelafuentes2, baroc και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού