Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 789200
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Στον οίκο γινόταν το έλα να δεις! 3 συναγωνιστές μόνιμα στην αναμονή με τα κουδούνια και τα τηλέφωνα να χτυπάνε συνεχώς! Ευτυχώς όμως οι εργαζόμενες ήταν αρκετές και "τσούλαγε" η ουρά. Άκουγα 4-5 ονόματα στην πασαρέλα όσο περίμενα. Εεεε λέω, κάποιο κοκαλάκι θα μείνει και για μένα. Ήρθε η σειρά μου και παρέλασαν 3-4 γνωστές και μια νέα κοπέλα με όνομα Τατιάνα. Εμφανίσιμο πιπίνι εξ Αλβανίας. Την κοπέλα την δήλωσα εδώ ως "ΤατιάναΑ" να την ξεχωρίζουμε, αν και δύσκολο το βλέπω να ξαναγράψει κάποιος κάτι για αυτήν. Είμαι 100% σίγουρος ότι δεν θα βγάλει φεγγάρι στην δουλειά (και πολύ λέω). Η κα Σοφία κάπως δαγκώθηκε όταν την διάλεξα, και με ενημέρωσε ότι η κοπέλα είναι εντελώς νέα στην δουλειά, δεν μιλά ελληνικά, και είναι εξ Αλβανίας. Πήρα τα ρίσκα μου διότι ήταν νέα, φρέσκια και εμφανίσιμη. Καλά να πάθω! Όσοι χαλιόνται να διαβάζουν δυσάρεστα ας σταματήσουν εδώ την ανάγνωση, να μην σας χαλάσω και την διάθεση...

Μέτριο ανάστημα, περίπου 20 ετών (=νιάτο), πρόσωπο συμπαθητικό μεν αλλά και ολίγον βουκολικό-σκληρό. Κορμί κανονικό αλλά χαλαρό και με λίγα πιασίματα, πρέπει να είναι 1.65/55. Χαρακτηριστικά τα φουντωτά πυκνά κατσαρά μαλλιά, ξανθο-καστανά (τι είναι το original θα σας γελάσω). Επιδερμίδα λευκή χωρίς tattoo, καλή και λεία. Στήθος 2άρι ελαστικότατο Α-Ψ-Ο-Γ-Ο. Κωλαράκι καλό αλλά χαλαρό. Κοιλίτσα ολίγον γεμάτη. Νινάκι λείο. Συνολικά έχει ωραίο κορμί και άνετα θα μπορούσε χρησιμοποιώντας το να πετύχει πάρα πολλά, αλλά φεϋ...
Ομιλεί 3 ελληνικές λέξεις : "Δεν ξέρω" και "Όχι".

Περνάμε στην συμπεριφορά και τις υπηρεσίες. Επικοινωνία μηδέν. Ότι και να ρωτούσα εισέπραττα ένα ξερό "Δεν ξέρω". Προφανώς κάτι παραπάνω ξέρει αλλά έτσι νομίζει ότι την συμφέρει να λέει. Η κουτοπονηριά στο μεγαλείο της... Χάδια κλπ ούτε στα αστείο. Η κοπέλα με αγκάλιαζε σφιχτά για να μην την φιλήσω ή χαϊδέψω, και μου έλεγε συνεχώς "Όχι kiss".

Να τα γράψω να τελειώνουμε, γιατί άρχισα και εγώ να χαλιέμαι που τα ξαναθυμάμαι: Στα 2 λεπτά παίρνει προφυλακτικό, να μου το βάλει σε πεσμένο πουλί! Πίπα (με) εντελώς αστεία. Συνεχώς αμίλητη και αγέλαστη η Τατιάνα μας. Ας όψεται το νιάτο και το στήθος της και είπα να μην το λήξω άμεσα στο 10λεπτο μήπως και σώσω κάτι. Η κοπέλα δεν έκανε μπάνιο, έδειξε ότι ήδη είχε κάνει. Όταν πήγα προς τα κάτω με πήρε η γνωστή "μπόχα". Είπα (μαλακία μου, το ομολογώ) να συνεχίσω, και μετά από κάποιες στάσεις ολοκλήρωσα! Θαύμα πως τα κατάφερα!!! Η κοπέλα άγαλμα όλη την ώρα. Απλά έλεγε που και που και κανένα "Όχι" να σπάει η μονοτονία. Όταν έκανα ντους στο ενδιάμεσο, αυτή τα μάζεψε όλα και ντύθηκε (εννοείτε χωρίς πλύσιμο). Όταν βγήκα της είπα "Γιατί τα μάζεψες, έχουμε άλλη μισή ώρα". Έκανε πως δεν κατάλαβε νομίζοντας δείχνοντας πως είχαμε μόνο μισή ώρα πρόγραμμα. Κουτό αυτό διότι η Σοφία μπροστά μου της το διευκρίνισε ξεκαθαρά. Η Τατιάνα προφανώς θα σκέφτηκε "και όποιον πιάσω Κώτσο". Η κοπέλα είπε τότε να συνεχίσουμε αλλά δεν ήθελε να κάνει μπάνιο, παρότι το ζήτησα. Ξεκινήσαμε δεύτερο γύρο (γιατί επιμένω μερικές φορές να κάνω λάθη, δεν το καταλαβαίνω, δεν θα γίνω ποτέ Πάπας!). Μασάζ εννοείτε δεν ρώτησα καν. Προφανώς εν μέσω τόσο άθλιων συνθηκών δεν θα είχα ολοκλήρωση, και μετά από λίγο το έληξα.

Έζησα μια τραγελαφική κατάσταση με την Τατιάνα! Η κοπέλα είναι παντελώς ακατάλληλη για αυτήν την δουλειά. By far, από τις ποιο αποτυχημένες συνεδρίες μου (αν και ποτέ δεν ξέρεις τι χειρότερο με περιμένει). Εύχομαι από εβδομάδα να το έχω απωθήσει και ξεχάσει. Ένας φτάνει που την έκανε την αποτυχημένη επιλογή. Απλά προσπεράστε...
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Τατιάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, WRAIOS, Helluvatime και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Κρίμα, για την φόλα που έφαγες και μπράβο, για την κριτική που έγραψες, ώστε να την διαβάσουν και άλλοι συναγωνιστές και να στείλουν στον αγύριστο αυτό το κωλόψαρο.
review reaction 1 Kaloeros
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Φιλτατε είσαι ηρωικός μύστης... Ξαναθυμηθήκαμε το που οφείλεται η κάτω μπόχα των άπειρων.. αλβανικών πιπινίων .. Εχουμε περάσει τα ίδια συχνά, ιδίως παλιότερα . π.χ. Ιουλιανού 61-63, @ κ. Γιάννας, .. Ρουβάς ..έως και σε cg της συμφοράς Ντροπή
review reaction 1 Kaloeros
02 Σεπτεμβρίου, 2022
Kaloere όταν λες: (με πήρε η γνωστή "μπόχα"), αναφέρεσαι μόνο στο "άρωμα" της απλυσιάς ή και σε κάτι άλλο... ?
04 Σεπτεμβρίου, 2022
@anavATIous "μπόχα" = ψαρίλα στην περίπτωση της μικρής. Συνήθως υποδηλώνει κολπίτιδα/μυκητίαση. Προσωπικά με πασπάλιζα με Daktarin για δυο μέρες, προληπτικά και για παν ενδεχόμενο (εμείς συνήθως δεν κολλάμε, αλλά το μεταδίδουμε).
review reaction 1 anavATIous
11 Σεπτεμβρίου, 2022
Ευχαριστώ Kaloere για την απάντησή σου , τόσο για την ενημέρωση μας, όσο και για την διευκρίνηση ότι η "μπόχα" τελικά δεν οφειλόταν σε υπόλειμμα περιόδου.
review reaction 1 Kaloeros
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5