Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 215525
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σε όλους. Ήμουν εκεί κοντά, βροχερή ώρα και στο μυαλό μου στριφογυρνουσε η διάθεση για σεξ. Στο χώρο δεν είχα ξαναπάει οπότε ήθελα να δοκιμάσω. Χτυπάω κουδούνι, ανεβαίνω στο 4ο όροφο και μου ανοίγει μια κυρία. Εκει μου παρουσιάζει μια κοπέλα, τη Σοφία, αρκετά εμφανίσιμα και μπαμπατσικι και χυμωδης, βγαίνει μια άλλη κοπέλα που δεν θυμάμαι το όνομα, αρκετά συμπαθητική, δεν ρώτησα αν υπήρχε άλλη, πιθανόν για άλλη μια που θα ήταν στο δωμάτιο αλλά δεν μου την ανέφερε. Χωρίς δισταγμό ζήτησα τη Σοφία. 30'/60€.
Φρεσκαρομαι και έρχεται η κυρία. Πρόκειται για κυρία +45yo, χείλια πειραγμένα - έντονα, πρόσωπο αρκετά αισθησιακό για εμένα, αρκετά κοντή 1,60 πιστεύω, μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, στήθος έντονο, φυσικό και ρόγα πεταχτή και σκληρή, πεταχτή που κρεμάς άνετα πουκάμισο. Πάντα προτείνω να έχω εγώ τη πρωτοβουλία και τη περιποίηση, δεκτική, δεν είναι αρνητική, καθαρή , αιδοίο καλοσχηματισμενο όπως μου αρέσει, φιλιά δίνει, όχι τόσο έντονα αλλά δίνει, μπορεί σε άλλους περισσότερο μπορεί σε άλλους λιγότερο, δεν λέει όχι σε δάχτυλο στο κωλο, δεν μπήκα σε διαδικασία διυσδεισης, δεν βγάζει ψεύτικες αισθησιακές κραυγές, 2 στασεις ,το απόλαυσα αρκετά, η εκσπερματυση ήρθε εκείνη στα 4 με βαθύ κάθισμα πάνω στο κρεβάτι του μασάζ και εγω στα όρθια. Χυσιμο στη λακουβιτσα της λεκάνης και προς το κώλο. Απόλαυση η Σοφία. Η συνέχεια ήταν με μασάζ από τη πλευρά της σε όλο το πίσω μέρος (πλάτη και πόδια). Για το τέλος της αγκαλιαστηκαμε τρυφερά για κανένα λεπτό γυμνοί και αποχώρησε. Σίγουρα θα επιδιώξω και 2η συνάντηση.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.545
Πόντοι:
5.345
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, giorgiodelafuentes2, El Papacito και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Αυγούστου, 2022
Το στήθος δεν είναι φυσικό φίλε μου.
Φτιαγμένο,τορπιλοπυραυλακατος.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1