Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 68 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 198838
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ημερομηνία ενδεικτική. Πέρασα απο το καταστημα και ζήτησα κατευθειαν τη Ρούλα. Ηταν σε δωμάτιο αλλά θα τελείωνε σε 10 λεπτά. Πέρασα εκανα το μπανιο μου και εμφανίσθηκε το κορίτσι μετα απο κανένα τέταρτο. Διαφορες μαλακιουλες για να σπασει ο πάγος και βου τστ ψητό. Αφαίρεση ρόμπας και γλύψιμο στις σκουρόχρωμες ρόγες της μεχρι που αρχισαν να ανταποκρίνονται. Κατέβηκα για γλυφομούνι το οποίο και απόλαυσα. Ανταποκρίθηκε κι εκείνη με καποιες κραυγούλες . Συνεχισα μανιωδώς μια και γουσταρω τρελά το γλυφομούνι. Ενώ αρχικά νομιζα οτι υποκρίνεται μετά απο λίγο αρχρισε να μου σπρώχνει ο κεφάλι όλο και πιο πολυ και να βογγάει ολόκληρη. Εχυσε αγρια και σταμάτησε ενα 2λεπτο για να συνερθει. Μετα με ξαπλωσε στο μασαζοκρέβατο και αρχισε να μου κανει πίπα. Καύλωσα και σταμάτησα γιατι δεν ηθελα να τελειώσω ετσι. Την ξάπλωσα εγώ στο μασαζοκρέβατο και αρχισα να την γαμάω στην αρχή αργά αλλά σιγα σιγα ανεβαζα ρυθμούς. Το μουνί της ηταν μουσκεμα και μου χουφτωνε τα κολομέρια ναπαίνω μεχρι τερμα μέσα της. Δεδομένου ότι ειχε προηγηθεί αλλο ξεφόρτωμα πριν σε αλλη κατάσταση δεν εχυνα ευκολα. Τον εβγαλα εγω πεταξα το προφυλακτικό και της τον εδωσα παλι στο στομα. Η καυλα μου με εκανε να της τον δινω όλο μεχρι το λαρύγγι. Εχυσα αγρια και κάποια φλόκια την πήραν στο πρόσωπο. Οχι εσκεμένα αλλα σε τετοιες φάσεις τετοια λογια. Κάναμε μαζί ντουζάκι και αποχώρησε απο το δωμάτιο. Ενώ ντυνομουν περασμα απο το δωμάτιο των υπόλοιπων κοριτσιών για γνωριμία. Παραξενη φάση. Στο τελος ξαναμπήκε η Ρούλα πήρε το το χρήμα και τακτοποίησε την αποχώρηση μου γιατι λόγω κόσμου μάλλον θα ερχόταν η τροχαία να ρυθμίσει το κυκλοφοριακό.??
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 18, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ρούλα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
paulinio117
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
123
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΦΑΚΙΡΗΣ, anthotypos, Paliotsarkadoros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού