Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106497
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αύγουστος στο κέντρο της Αθήνας. Σχετικά αραιή κίνηση ζεστη νωχρλικοτητα. περνώντας δίπλα από το μαγαζί αποφάσισα να κάνω στάση για διερεύνηση.
μου άνοιξε η γνωστή Αλινα η Πολωνή. εκείνη την ώρα δεν υπήρχε κανείς άλλος στο κατάστημα. μου παρουσίασε μια ακόμα κοπέλα την Άννα. ψιλή μιλφ Ουκρανή ξανθιά με ανοιχτά μάτια και σχετικά μεγάλο στήθος.
την ήξερα από παλιότερα την συγκεκριμένη σε άλλο οίκο αλλά δεν είχε τύχει να περάσω μαζί της. καθώς καθομασταν όλοι μαζί στον καναπέ του σαλονιού με εμένα στη μέση η Αλινα άρχισε να με ψήνει για διπλό καθώς αυτόν τον μήνα έχει προσφορά το διπλό ως εξής
μισή ώρα 100ε
45 λεπτά 120ε
μια ώρα 140ε
βλέπω Τσε εγώ βυζιά αριστερά δεξιά και μπούτια άρχισα να θωπευω και να ανεβάζω στροφές. μου πέταξαν έξω τα βυζιά και μου τα έβαλαν στα μούτρα και μου άρχισαν μαλακή κεφαλής μετα βυζιων
απόλαυση!
ε μετά τους είπα να κάτσουμε εκεί που ημασταν και ξεκίνησε το έργο. της έβαλα δίπλα δίπλα με ανοιχτά πόδια στο καναπέ και χώθηκε στις μουναρες τους σαν πειναλας.. στην συνέχεια μου κάνανε αυτές μαζί στοματικό και βυζοισπανικο. φοβερή εμπειρία να χάνεται το πουλί σου σε 4 βυζάρες.. πρόλαβα και πήδηξα μόνο Αλινα με αυτήν από πάνω μου και τα βυζιά της Άννας στα μούτρα μου.
ήπια την φαντα με ανθρακικό που μου πρόσφεραν και ανηφόρισαν την Σολωμού αποχαυνωμενος με το χαμόγελο του χαζου
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2022
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αλινα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Αννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.537
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, !blis και 22 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Αυγούστου, 2022
Πάντα τέτοια και είς ανώτερα Χαμόγελο
Υπάρχουν ευκαιρίες τέτοιες εποχές ???
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1