Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 94 10
Μασατζίδικα 217663
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
βρισκόμουν στο κέντρο απογευματάκι.
Ειχα λίγο χρόνο και σκέφτηκα να περάσω από ένα από τα πιο καλτ λαδομαγαζα του κέντρου.
Κατά την παρουσίαση παρέλασαν Νίνα, Μπέλλα και Ναταλι. Δεν μου κέντρησαν το ενδιαφέρον οι πρώτες δύο και διάλεξα τη Νάταλι σε ημίωρο πρόγραμμα.
Η Νάταλι είναι μελαχρινό μιλφάκι εξ Ουκρανίας με καλό κορμί και καλούτσικο πρόσωπο που μιλάει καλά ελληνικά και σαλονάρισε με sexyness κατά τη διάρκεια της παρουσίασης.
Μπήκα στο δωμάτιο, φρεσκαρίστηκα στο ντουσακι και την περίμενα. Οταν ήρθε έβγαλε φόρεμα και παπούτσια και έμεινε μονο με το στρίγγο της.
Την έβαλα και με λάδωσε κανένα δεκάλεπτο (ικανοποιητικό μασαζ), ενώ εγώ ξαπλωμένος της χαιδευα τα κωλομέρια. Κατά τη διάρκεια του τριψίματος είχα μεγάλη "ανάταση ηθικού", οπότε γύρισα ανάσκελα.
Ε τότε ήταν που ξεκίνησε η φουλ επίθεση της Ναταλίας!
Με έβαλε καθιστό στο μασαζοκρέβατο και άρχισε μια εκπληκτική πίπα που συνοδευόταν από προσεκτικό γυάλισμα των διδύμων. Κυριολεκτικά μου τα μούλιασε και με έκανε πύραυλο, ενώ εγώ έπαιζα με το μουν@κι της.
Ετσι φτιάχτηκε και εκείνη ακόμα περισσότερο και ήθελε να το πάρει μέσα της.
Παίχτηκαν 3-4 στάσεις αρχικά σε μασαζοκρέβατο και κατόπιν σε καναπε : Cow girl, reverse cow girl (όπου ανεβοκατεβαινε σαν πιστονι πάνω στο εργαλείο μου) , ιεραποστολικό και στο τέλος doggie όπου έδωσα δυνατό σπρώξιμο και κατέθεσα εντός του μπαλονιού.

Μείναμε ακίνητοι 2-3 λεπτά και οι δυο για να συνέλθουμε.
Κατόπιν ντουσακι, καταβολή αντιτίμου, αποχαιρετισμός, είσοδος στο καλτ ασανσέρ και επιστροφή στο καμίνι της Αθήνας.
Ενιωθα ξαλαφρωμένος και είχα ένα μεγάλο χαμόγελο!
Αυτά από εμένα.
ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, Paliotsarkadoros, olddog και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού