Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Μασατζίδικα 78474
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια κ μοναδική επιλογή χτες το απόγευμα στο κατάστημα λίγο πριν το πέρας της ημέρας.

Η Λάνα είναι μια ευχάριστη κ όμορφη αντικειμενικά Λευκορωσίδα μιλφ, μεταξύ 40 κ 42 ετών. Κανονικό σώμα, γύρω το 1.60 με 1.62, μακριά μαλλιά απροσδιορίστου χρώματος, κάτι μεταξύ καστανού κ μελαχρινού. Πέρα από όμορφο πρόσωπο, είχε κ ωραία γκριζοπράσινα μάτια. Στήθος 2μισάρη. Μου έκανε εντύπωση η κατάλευκη επιδερμίδα της (από αυτές που όσο κ ηλιοθεραπεία να κάνεις, δεν θα μαυρίσει ποτέ, ούτε θα αφήσει σημάδια το μαγιώ της).

Την πέτυχα λίγο πριν να κλείσει, λίγο μετά τις 6, οι Ναταλί και η Γεωργιανή η Άννα, είχαν φύγει λόγω αναδουλειάς μετά τις 2 το μεσημέρι (δεν πέρασε ψυχή από όσο κατάλαβα, παρόλα αυτά μέχρι τις 7 περάσατε κανα 2 επίμονοι μύστες). Φορούσε μια πετσέτα τυλιγμένη στο κορμί της κ αμέσως το sexy σκηνικό με προδιάθεσε θετικά να περάσω στα ενδότερα. Την είχα πετύχει άλλη μια φορά το χειμώνα με ένα τζιν παντελόνι κ μια μαύρη μπλούζα να κατεβαίνει τις σκάλες κ μου είχε κάνει επίσης θετική εντύπωση η αύρα της κ η απλότητα της (less is more που λενε κ οι μορφωμένοι).

Δυνατός αγώνας, αντέχει κ φωνάζει στο σφυροκόπημα (είμασταν βέβαια κ μόνοι μας στο χώρο), με έχυσε 2 φορές, άλλες τόσες κ εγώ και το ματς έληξε 2-2. Δεν είχαμε παράταση, ούτε πέναλτυ, σε μια βδομάδα θα πέχτει η ρεβάνς για το ποιος θα περάσει στον επόμενο γύρο. Το μασάζ τίμιο και ικανοποιητικό.

24 Αυγούστου θα διακοπάρει για ένα 10ημερο. Ευγενική, εξυπηρετική, δοτική, αντέχει σε σφυροκόπημα, και άμα την προσέξεις θα σε περιποιηθεί ανάλογα. Δεν είναι για σφαλιάρες κ PSE το κορίτσι. Πιο πολύ για GFE μου έκανε.

Ελπίζω σύντομα σε διπλό με την σερίφισα, που από όσο κατάλαβα πρέπει να είναι κολλητές.

Υ.Σ. Αν επιλέχτηκε το nuru, προφανώς κ δεν ισχύει, επιλέχτηκε από λάθος.


Ημερομηνία επίσκεψης
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 08, 2022
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.859
Πόντοι:
6.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, anthotypos, olddog και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2022
Η Άννα η Γεωργίανη σίγουρα ήταν στο λαδομαγαζο παίχτη?
Γιατί την προηγούμενη βδομάδα η Γκαλινα μου είπε ότι δεν πάει πλέον.
09 Αυγούστου, 2022
H Λάνα μου είπε ότι έφυγε λίγο μετά τις 5. Μάλιστα με υποκείνισε (προς τιμήν της) να περάσω έστω μια φορά μαζί της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2