Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 789154
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λίγο πριν τις διακοπές και με τις standard Σλάβες μου να έχουν γυρίσει στα μέρη τους το τέλος μιας απαιτητικής εργάσιμης ημέρας υποδείκνυε μια επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί.

Από τις διαθέσιμες κοπέλες τράβηξε το μάτι μου μια νέα λεπτή σιλουέτα που λέγεται Κριστίνα.

Η Κριστίνα είναι γύρω στο 1,63 με λεπτό όμορφο για εμένα σώμα και γρήγορη τσαχπίνικη κίνιση που σε προδιαθέτει οτι θα βγάζει και στο σεξ ενέργεια. Φυσικές καμπύλες για ένα λεπτό σώμα με 1,5άρι ίσως και δυάρι βυζί και στητό σφιχτό κώλο.

Το πρόσωπό της δεν το λες ούτε άσχημο, ούτε όμορφο. Το λες όμως συμπαθητικό, μια και είναι τον περισσότερο χρόνο γελαστό.

Ελληνικά 0, Αγγλικά υπό του μηδενός, γαλλικά η ισπανικά μάλλον ανέκδοτο, οπότε αναγκαστικά περνάμε στη γλώσσα του σώματος, σε ένα είδος παντομίμας, εξ ού και ο τίτλος της κριτικής.

Στα του αγώνα. Η Κριστίνα είχε μια επιφυλακτική στην αρχή αντίδραση στις κινήσεις μου, αλλα με το που "ζεσταίνεται" ξεκουμπώνει και αντιδρά ωραία. Δεν είναι χρόνια στο κουρμπέτι, είναι νέα και αυτό φαίνεται τόσο από τις αντιδράσεις της όσο και από την αίσθηση του μουνιού της που είναι σφιχτή και ελαστική.

Μέτρια πίπα χωρίς περιποίηση της γύρω περιοχής, αλλά χωρίς προφυλακτικό. Δεν ξέρω γιατί στην προηγούμενη κριτική αναφέθηκε πίπα με σκούφο, εμένα ακα μου έκανε.

Στο σεξ βγάζει ενέργεια, φαίνεται ότι το απολαμβάνει, και της αρέσουν οι αλλαγές στάσεων που ζητούσα.

Δυο γύροι με ενδιάμεσο μασάζ, που για όσους έχει σημασία ήταν μέτριο.

Συνολικά μια τίμια συνάντηση. Εχει πιστεύω η κοπέλα τα προσόντα για να δώσει ακόμα καλύτερη πιστεύω υπηρεσία οταν συνηθίσει τη δουλειά.

Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Κριστίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, Ικτίνος, xenitemenos και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Αυγούστου, 2022
Εσύ κ. Όλες σας προσέχουν ! Μέχρι την τεμπελιά την Καρολίνα !
04 Αυγούστου, 2022
Πάμε πάλι. Τι εννοείς φίλε ?
05 Αυγούστου, 2022
Δοκίμασε αντίστροφη μετάφραση στο Google:
You, Mr. Everyone is watching you! Μέχρι και η τεμπέλα η Καρολίνα
(Εχεις παει με την Καρολίνα;)
06 Αυγούστου, 2022
Εχω πάει με τη Κερολίνα 2 φορές. Εχω γράψει και κριτική. Μάλλον δοκίμασε καρολίνα και δεν γούσταρε ο φίλος οπότε διαμαρτύρεται.
10 Αυγούστου, 2022
Εσένα , τι σου με την Καρολίνα ! Είναι πονηρή και κοροϊδεύει ! Προσπαθεί να τελειώσει ο πελάτης με πίπα ! Και μετά προσπαθεί να καταναλώσει τον χρόνο με διάφορα να μην κάνει πολλά !
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5