Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785336
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασα από κέντρο και έκανα μια στάση να δω τι παίζει, διαθέσιμες ήταν η Μαρία, Μονικα, Άννα και Λια όπως μου είπε η κυρία Ζανα, της απάντησα εσυ δεν είσαι διαθέσιμη;
Χαμογέλασε και με πέρασε στο δωμάτιο, μπανάκι και σε 5 λεπτά εμφανίστηκε η μαντάμ, μιλήσαμε λίγο και ξεκίνησε με φιλια και αισθησιακό μασάζ στη πλάτη και ώμους. Με γύρισε ανάσκελα και ηρθε από πάνω μου, τον πήρε στο στόμα της και τον εξαφάνισε, πέρασμα καποτας και την έστησα στα 4 με θέα την υπέροχη κωλαρα της, αλλαξαμε σε κανονική στάση μέχρι που τελείωσα. Με καθάρισε με χαρτί και ξεκίνησε μασαζάκι δυνατό όπως της είπα για να χαλαρώσω, η μαντάμ είναι απίστευτη, ξέρει ακριβώς πιο σημείο να πιέσει, χαλαλαρωσα αρκετά ειδικα στα πόδια και πλάτη που είμαι ευαίσθητος, μου τον έπαιξε λίγο και της ζήτησα να τελειώσω με πίπα, καμία αντίρρηση με καποτα όμως όταν είμαι ετοιμος όπως μου ειπε, κανένα πρόβλημα της είπα, τελείωσα και ξαλαφρώσα
Κάναμε μπανάκι μαζί, έπεσαν και μερικά γλωσσόφιλα και ανανεώσαμε το ραντεβου μας για την επόμενη φορά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ζανα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, μορφονιος, nick9x και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2022
"της ζήτησα να τελειώσω με πίπα, καμία αντίρρηση με καποτα όμως όταν είμαι ετοιμος όπως μου ειπε, κανένα πρόβλημα της είπα, τελείωσα και ξαλαφρώσα"
Με τέτοια προϋπηρεσία κ δεν τα παίρνει στο στόμα η θεία Ζάνα;
Χμμμ;
Ξενέρωσα στην ιδέα..
Money MouthMoney MouthMoney Mouth
02 Αυγούστου, 2022
Φίλε δεν είμαι πιτσιρικάς, της ζήτησα κάτι και εκείνη μου είπε ότι δεν κάνει ελεύθερο στοματικό, το σεβάστηκα. Είναι σωστή με όλους τους πελάτες.
review reaction 1 μορφονιος
02 Αυγούστου, 2022
τώρα στα γεράματα προσέχει...σου λέει δεν την πάτησα νέα....να την πάθω τώρα στα γεράματα????


πά΄ντως εγώ δεν θα δοκίμαζα....

τέτοιες έχω όσες θέλω , τσάμπα εννοείταιιιιι
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3