Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785532
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από τρία χρόνια πρώτο ραντεβού σε μασάζάδικο. Έχω συνηθίσει τη φάση ξενοδοχείου με κοπέλα μασάζ κατ’οίκων.

Πριν τρία χρόνια σε ό,τι μασάζάδικο είχα πάει το μπάνιο ήταν εκτός δωματίου και θα ομολογήσω με είχε ξενερώσει πολύ αυτό και σταμάτησα τις περιπέτειες σε τέτοια μαγαζιά. Μπήκα εδώ στα forum διάβασα καλά σχόλια για το μαγαζί είδα ότι έχουν όλα τα δωμάτια ντουζ και πήγα και δοκίμασα.

Πολλές κοπέλες παρέλασαν, ωραίες και άσχημες, όλα τα έχει ο μπαξές. Η Μαρία μου κάνε κάτι. Μελαχρινή, Όμορφο πρόσωπο γλυκό, ψιλό κοντή, βυζάρες και μικρό κωλαράκι πρόσεξα καθώς έφυγε από την παρέλαση.

Πέρασμα στο δωμάτιο βγάζει το φορεματάκι και εκσφενδονίζονται οι βυζομπαλάρες . Ο κώλος μεγάλωσε επίσης χαχα… πρέπει να έχει στριμωχτεί πολύ στο φόρεμα τελικά αλλά ωραίος όχι πολύ σφιχτός καλοσχηματισμένος για πολλές σφαλιάρες.

Μασάζ πολύ καλό και δυνατό, θα μου άρεσε λίγο παραπάνω χάδια κ γλείψιμο. Στα αρνητικά, το οποίο συνήθως θα με ενοχλούσε πιο πολύ, ήταν ότι έβαλε προφυλακτικό για την πίπα. Αλλά επειδή η παρουσία της μου άρεσε τόσο και όντως δεν μπορούσα να περιμένω να τη γαμήσω δε με πολύ χάλασε. Σύντομη πίπα, ανέβηκε πάνω μου Και έτσι τελείωσα κοιτώντας τους βύζους της να ανεβοκατεβαίνουν και το γλυκό της πρόσωπο να με κοιτάει.

Πάρα πολύ καλή συνάντηση ανυπομονώ για την επόμενη φορά! Καλή σας μέρα
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Tantrikos80
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
616
Πόντοι:
300
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 ilivefortits, professor x, Paliotsarkadoros και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού