Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654983
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα σήμερα οίστρο και έμπνευση... Κατηφόρισα προς το ίδρυμα, ανέβηκα χτύπησα τον κώδωνα,άνοιξε η πύλη, σκούπισα τα πόδια μου στο χαλάκι ως ένδειξη σεβασμού στην οικοδέσποινα ,φόρεσα το διάπλατο και αστραφτερό χαμόγελό μου και εισήλθα... Μερικές κουβέντες για την καλησπέρα και φωνάζει τα κορίτσια... Αφού τα είδα ,ρωτάει τη Μαρίνα (η οποία δεν ήταν ορατή από εμένα αλλά από την οικοδέσποινα που είχε το μόνιτορ με τις κάμερες) εάν εχει διαθέσιμο χρόνο.... Και εκεί ήταν που ανέβασα παλμούς στο κόκκινο...
Θετική απάντηση ακούστηκε από τον διάδρομο αλλά για ένα μισάωρο μονο... Και ταυτόχρονα σκάει μύτη.... Την βλέπω μπροστά μου και σκέφτομαι σχεδόν φωναχτά "Τί μισάωρο ρε ΓΜΤΧΜ!!"... Πέφτει μια μίνι διαπραγμάτευση και καταφέρνω να κερδίσω άλλο ένα μισάωρο... Με πάει στο δωμάτιο και με αφήνει να ετοιμαστώ... Το πρώτο εμπόδιο το περάσαμε... Το δεύτερο είναι τώρα...αυτή τη στιγμή που γράφω αυτές τις γραμμές.... Τι διαφορετικό μπορώ να γράψω που δεν έχει ήδη ειπωθεί; Πόσο ψηλά ανέβηκε ο πήχης για τις άλλες κοπέλες;; Πώς μπορώ να αποτυπώσω το τι συνέβη στο δωμάτιο;;; Ποιος είμαι;; Που πάω;;; Τι κάνω;;;Κάπου εδώ πιστεύω ότι θα ξεκινήσει η οικονομική μου καταστροφή.. Λοιπόν.... Έπεσαν δύο πιστολιες η δεύτερη 2 λεπτά πριν την εκπνοή του χρόνου με την Μαρίνα ιδρωμένη να δηλώνει με πείσμα :"εάν δεν χύσεις από εδώ δεν φεύγεις!!"... Μέσα στην καύλα και την ενέργεια καθ'όλη την ώρα, να επιμένει να μου κάνει και μασάζ ενώ της είπα ότι δεν ήρθα για το μασάζ....ποιος το γαμαει το μασάζ, χαμένος χρόνος... Και όμως ... Και μασάζ μου έκανε και με στραγγιξε 2 φορές.. έξυπνος άνθρωπος με χιούμορ (τα εσωτερικά χαρίσματα) τα εξωτικά είναι ορατά σε όλους... Στο επανιδείν
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 11, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
envyme79
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
420
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnstef, anthotypos, koumanidas και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιουλίου, 2022
αχ μαρινα.........
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1