Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 789079
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από μια κουραστική μέρα στη δουλειά χρειαζόμουν λίγη χαλάρωση μετά παρελκόμενων.

Απο τις διαθέσιμες κοπέλες στο μαγαζί η μόνη με την οποία δεν είχα πάει ήταν η Βαλεντίνα. Και εμφανισιακά η Βαλεντίνα σίγουρα δεν περνάει απαρατήρητη.

Η Βαλεντίνα είναι τυπικός Ουκρανέζικος σωματότυπος. Ψηλή, μοντελοειδής,γύρω στο 1,72 με λεπτό καλοφτιαγμένο σώμα και ατελείωτα μακριά ωραία πόδια. Αν το νούμερο 1-1,5 βυζί της ήταν 2,5 το σώμα της για τα δικά μου γούστα θα το έλεγα άψογο.

Καστανόξανθα μακριά μαλιά και πρόσωπο που δεν το λες ούτε όμορφο ούτε άσχημο αλλά το λες σκαμπρόζικο και υποσχόμενο.

Στις υπηρεσίες τώρα. Είναι φειδωλή στα γλωσόφυλα, τουλάχιστον στην αρχή. Μετά όταν φτιάχνεται ξεκλειδώνει και φιλάει πιο άνετα και πλούσια. Χαίρεσαι να χουφτώνεις τη κορμάρα της στα προκαταρκτικά έτσι όπως σταδιακά την έγδυνα.

Ανταποκρίνεται στο "παιχνίδι" των προκαταρκτικών και φτιάχνεται αλλά της αρέσει να οδηγεί αυτή τη φάση. Εξαιρετική πίπα που χαλαρά σε φέρνει στα όρια σου με αποτέλεσμα τη πρώτη φορά παραλίγο να χύσω χωρίς γαμήσω. Τη τελευταία στιγμή το "έσωσα" και το γύρισα σε ένα ωραίο ιεραποστολικό όπου οι ατελείωτες ποδάρες της είχαν τυλιχθεί γύρω από τη μεση μου σαν πλοκάμια. Εναλλαγή άλλων δύο στάσεων και παράδοση.

Στο ενδιάμεσο μασάζ που ακολούθησε έδειξε ότι το έχει και μάλιστα πολύ. Μην της ζητήσετε δυνατό μασάζ γιατί είναι ικανή να σας εξοντώσει.

Ο δεύτερος γύρος μια επανάληψη σε πιο γρήγορους ρυθμούς και "άγριους" ρυθμούς που ναι μεν τους υποστηρίζει αλλά δεν τους απολαμβάνει, και δεν έχει τις αντιδράσεις που άλλες κοπέλες που γουστάρουν έχουν.

Συνολικά μια καλή συνάντηση η οποία όμως για κάποιο λόγο μου άφησε μια αίσθηση ανικανοποίησης. Θα επαναληφθεί λοιπόν.

Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βαλεντίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.314
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Borgia21, f21, Easy Rider και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2022
Καλημέρα καλή Κυριακή, υπάρχει μια Βαλεντίνα αυτό το διάστημα αλλά δεν μοιάζουν τα χαρακτηριστικά της με αυτά που περιγράφονται.
28 Αυγούστου, 2022
Καλημέρα καλή Κυριακή. Αναιρω το προηγούμενο μου σχόλιο. Είχα μπερδέψει τα ονόματα και τα πρόσωπα, Χριστίνα και Βαλεντίνα. Συγγνώμη
review reaction 1 Mindreader
28 Αυγούστου, 2022
Κανένα πρόβλημα φίλε. Να είσαι καλά.
21 Νοεμβρίου, 2022
Μεστή καί περιεκτική καταγραφή. Μιά χαρά!
Έτσι!

Η φραση "η Βαλεντίνα είναι τυπικός Ουκρανέζικος σωματότυπος" εμπερικλείει όλο τό νόημα τής εμφάνισης. Οπότε δέν χρειάζονται αναλύσεις επί αναλύσεων και πομφόλυγες.
Καπέλο
review reaction 1 Mindreader
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4