Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785255
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βρέθηκα στην Αθήνα και μία επίσκεψη στο αγαπημένο ίδρυμα ήταν επιβεβλημένη. Είχα κλείσει ραντεβού με την αγαπημένη μου Μόνικα η οποία μόλις ήρθε είχε ιδιαίτερα κέφια και με προέτρεψε να δοκιμάσουμε ένα διπλό με την καλή της φίλη και γλυκό κορίτσι την Άννα. Τη Μόνικα την ξέρετε πολλοί με τα γνωστά της χαρίσματα πολύ δυνατό μασάζ, ευχάριστη συμπεριφορά, κυρίως ωραίος άνθρωπος κ βεβαίως σέξι παρουσία (τουλάχιστον για εμένα) . Η Άννα μου θύμισε ένα παλιό μεγάλο όνομα του Ιδρύματος τη Μελίνα εμφανισιακά και είχε και το ανάλογο κέφι, δροσιά και διάθεση για παιχνίδια με ένα συνεχές χαμόγελο. Στην αρχή εγώ καθόμουνα στην άκρη και έκανα μάτι τις δύο θεραπεύτριες να παίζουν μεταξύ τους με ανταλλαγή φιλιών :kiss-mark: χάιδεμα μεταξύ τους και τα λοιπά υπό την καθοδήγηση μου ως άλλος Rocco Siffredi αλλά σε λογικά πλαίσια μην ξεχνιόμαστε και μέχρι τα όρια των κοριτσιών (τα οποία θα τα ανακαλύψετε μαζί στο πεδίο της μάχης). Μετά μπήκα και εγώ στο παιχνίδι με εκατέρωθεν φιλιά μεταξύ μας ωραία μπερδέματα δίνοντας την εντολή στη Μόνικα να ανοίξει σιγά-σιγά τα πόδια της Άννας και να την πάρω δυνατά για 10 λεπτάΈρωτας, κραυγή κ φωνές καύλας από την Άννα , η Μόνικα να λέει πήδα την κι άλλο και να μου χτυπάει τα οπίσθια ώσπου το τέλος ήρθε πάνω στα τέσσερα πόδια των δύο κορασίδων απλώνοντας το καυτό μου σπέρμα στα πέλματα τους και ανάμεσα στα δάχτυλά τους και αυτές να λένε έτσι μωρό μου δώστα μας όλα και να παίζουν τα πόδια τους μεταξύ τουςΝαι!. Αυτή ήταν η εμπειρία μου χωρίς να σημαίνει ότι θα είναι πάντα έτσι ακόμα και με μένα , είναι θέμα διάθεσης κ ημέρας. Βέβαια μασάζ δεν πήρα αυτή τη φορά από τη Μόνικα, θα πάω μία από αυτές τις μέρες να αφεθώ αποκλειστικά στα υπέροχα χέρια της.

Αυτά από μένα καλό σκοράρισμα στους απανταχού συναγωνιστές με σεβασμό και αγάπη στις αγωνιζόμενες κορασίδες.:smiling-face-with-heart-eyes:
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2022
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Άννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
victoriatus
Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
700
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, olddog, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2022
η γλυκια αννουλα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1