Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790517
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πέρασμα με Αναστασία, ημερομηνία ενδεικτική.
Εντάξει ο χώρος τέλειος και η κύρια σοφία πάντα ευγενική.
Έχοντας διαβάσει από εδώ κάποιες κριτικές πήγα καρφωτος για Αναστασία, έκλεισα και ραντεβού χωρίς καν να την έχω δει!! .
Η μαλακια ότι την ώρα που πήγα ήταν διαθέσιμη και η Κάτια παρόλα αυτά εγώ επέμεινα στην επιλογή μου ...
Βγαίνει λοιπόν βλέπω ένα αψηλο skinny milfονι γύρω στα 40 με ξυνή μούρη, οκ λέω κλάψε το 80αρι.
Περνάμε δωμάτιο προσπάθεια για γλωσσοφιλα τα απέφευγε. Πίπα τουλάχιστον χωρίς αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο. Βυζί μικρό με καλή ρώγα και μεγάλα μουνόχειλα.
Αφού κατάφερα με το ζόρι να σηκωθεί την έβαλα κάτω και δούλεψε κομπρεσέρ ιεραποστολικό με την Αναστασία να κοιτάζει το ταβάνι αν θέλει βάψιμο μέχρι που την έχυσα στη μάπα, να πιάσουν τουλάχιστον τα χρήματα που έδωσα αξία.
Κάπως έτσι κύλησε και ο δεύτερος γύρος με το ενδιάμεσο μασάζ να είναι και αυτό μετριότατο .
Από εμένα είναι όχι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 12, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dimigoall
Ανώτατος
Εγγραφή:
24 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
18.341
Πόντοι:
13.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, baroc, Paliotsarkadoros και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2022
Και η κατια μαπα,την πηρα τι προαλες καμμια σχεση με αυτα που γραφουν οι συναδελφοι για υψηλου επιπεδου υπηρεσιες. Μασαζ τιποτα,πιπα μονο το κεφαλι,κολο δεν μου εδωσε,ντεκαυλε φαση. Ισως τα δινει ολα στα πελετακια της; την πατησα. Σε σχεση με τη Ζωη,οσοι τη θυμουνται,η κατια,ειναι τιποτα. Συμπερασμα οι κριτικες δεν κανουν για ολους!
review reaction 1 dimigoall
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1