Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 73 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 210628
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη απόγευμα μετά από καφέ στο κατάστημα. Η ευγενική υπηρεσία μου παρουσίασε τις κοπέλες, τελικά επέλεξα την Λίζα. Πρόκειται για μελαχροινή, Αλβανέζα με ωραίο σωματάκι με πιασίματα και μέτριο στήθος. Φάνηκε καυλιάρα οπότε σκέφτηκα ότι θα περάσω καλά. Ηρθε στο δωμάτιο και μου πρότεινε να ξεκινήσει το μασαζ. Της απάντησα να ξεκινήσουμε με σεξ και είδα οτι δυσανασχέτησε λίγο. Τελικά ξεκινήσαμε με ακάποτη πίπα στον καναπέ. Σχετικά καλή με φτυσίματα και χρήση του χεριού. Πρώτη στάση ξαπλώσε εκείνη στο μασαζοκρέβαττο και άνοιξε τα πόδια. Εκεί ανταποκρίνοταν καλά αλλά μετά από λίγο μου είπε να αλλάξουμε στάση. Γύρισε για πισωκολλητό πάλι ανταποκρίνοταν καλά αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια. Κατάλαβα ότι βιαζότανε να τελειώσουμε. Την έβαλα να ανέβει από πάνω, πάλι το ίδιο ποίημα μου είπε να με τελειώσει με πίπα. Της είπα για άλλη μια στάση στήθηκε στα 4 στον καναπέ. Ύστερα από λίγο της είπα για πίπα. Τελικά η πίπα της ήταν περισσότερο μαλακία και λίγες φορές τον πήρε στο στόμα. Τελοσπάντων τελείωσα και με ξάπλωσε για μασάζ. Το μασάζ το έκανε δυνατά και χωρίς τεχνική και με πόναγε. Μετά από κάνα τέταρτο μασάζ μπήκαμε μαζί στο ντουζάκι. Μου λέει τι θες να κάνουμε μετά. Της πρότεινα γλειφομούνι, το δέχτηκε. Ξεκινήσαμε, δάχτυλο δεν άφηνε, μετά από ενα λεπτό μου είπε να σταματήσουμε. Της πρότεινα σεξ δεν ήθελε, μου πρότεινε να της <<γαμήσω το στόμα>>. Δεν γαμιέται εδώ που φτάσαμε. Με ξαπλώνει ανάσκελα ξεκινάει την πίπα, αλλά πάλι σε μαλακία καταλήξαμε. Σε κάποια φάση της το έκοψα, το πήρε χαμπάρι και τον ξαναπήρε στο στόμα. Τελικά ήρθε και το τέλος.
Συμπέρασμα δεν γουστάρει πολλά, γαμιέται αλλά όχι για πολύ. Σου λέει για πίπα δεν κάνει πίπα αλλά στον παίζει με το χέρι. Στο μασάζ δεν το έχει καθόλου ούτε και στην κουβέντα. Ίσως προτιμήσω Ρούλα την άλλη φορά που μου γυάλισε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 23, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Λίζα
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
186
Likes:
4.123
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flynow, gt1972, Easy Rider(2) και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2022
ακριβώς τα ίδια, ακολουθεί κριτική και απο εμένα, στο ίδιο πνεύμα!
01 Ιουλίου, 2022
Αφηστετη αυτη και παρτε βικη!
01 Ιουλίου, 2022
Έπρεπε να της πεις : αν ήθελα μαλακία τον επεζα μόνος μου δεν θα ερχόμουν σε σένα! Μην την ξαναπαρεις ποτέ !!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3