Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 789927
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση πριν αρκετό καιρό με την Μαρίνα . Τι να πεις για αυτό το κορίτσι. Συνεδρία από το παρελθόν, εποχής Τζέσικα. Θα μου πείτε σιγά τα νέα, και έχετε απόλυτο δίκιο. Λοιπόν η κριτική μου δεν γίνεται για να αναφερθώ στην Μαρίνα που λίγο πολύ όλοι γνωρίζουμε τις υπηρεσίες της , αλλά για τη σεριφισα, αυτό το αναιδεστατο πλάσμα που μόνο ζημιά μπορεί να κάνει στο κατάστημα. Ο τίτλος της κριτικής αναφέρεται σε αυτή. Είναι κρίμα για κάποιους από εμάς να θέλουμε να πάμε στο κατάστημα και να μην πηγαίνουμε για να μην δούμε την ξινή φάτσα της. Είναι κρίμα να θέλω να ξαναδώ την Μαρίνα και να περιμένω ή να αλλάξει χώρο ή να φύγει η ξινή. Ας κάνουν κάτι οι υπεύθυνοι αν τους νοιάζει. Είμαι σίγουρος ότι πολλοί σκέφτονται σαν εμένα και είναι κρίμα για τις κοπέλες κυρίως.
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
9.014
Πόντοι:
1.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 giorgiodelafuentes2, alfreewind, Pussy Doctor και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουνίου, 2022
μάλλον λες την σεριφισα στο παλιο Συγγρου 40 - 42. Ποσες φορές στο τσακ ήμουν. εχει θέμα
review reaction 1 petergsp, gpap@13
21 Ιουνίου, 2022
Φαντάζομαι ότι καταλάβατε πώς χτύπησε ο δαίμων του τυπογραφείου. Η κριτική αναφέρεται στο αδερφό μαγαζί στη Συγγρού. Συγνώμη κυρίως από την ευγενεστατη σεριφισα του Λαγουμιτζή. Αν μπορεί κάποιος υπεύθυνος να κάνει την αλλαγή καταστήματος θα το εκτιμούσα.
21 Ιουνίου, 2022
φίλε η Μαρίνα δεν είναι στο Λαγουμιτζή...
και η σερίφισα εδώ είναι η κα Σοφία που είναι μιά χαρά...
αλλού έπρεπε να βάλεις την κριτική σου!
review reaction 1 petergsp, gpap@13
21 Ιουνίου, 2022
Μήπως αναφέρεσαι στο Συγγρού 40 42...
Γιατί εκεί έχει ξυνή υποδοχή.
Στο Λαγουμιτζή..no problem
review reaction 1 petergsp, gpap@13
21 Ιουνίου, 2022
παρατηρηση:
για να μην μπερδευομαστε, η Μαρινα δουλευει αποκλειστικα στο συγγρου 40-42 εδώ και πολυ καιρο!
review reaction 1 petergsp, gpap@13
21 Ιουνίου, 2022
ολοσωστη η κριτικη σου για την ξινη υπηρεσια,αλλα την εβαλες σε λαθος καρτελλα.
η Μαρινα εργαζεται στο αδελφο καταστημα στη Σ40-42 κι εδω που εγραψες ειναι η καρτελλα του Λ23.
καλο ειναι να διορθωθει για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις με την υπηρεσια στο συγκεκριμενο καταστημα,που ειναι υποδειγμα συμπεριφορας.

review reaction 1 gpap@13
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6