Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 142307
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είναι ένας όμορφος χώρος με υπέροχες γυναίκες. Μου άρεσε πολύ η βίκυ και είναι πολύ δοτική. Ήθελα πάρα πολύ να περάσω μαζί της γιατί ήταν στοργική μαζί μου αλλά τελικά δεν τα κατάφερα. Τελικά πέρασα με την Ελένη η οποία κάνει και τάντρα με πρόγραμμα μιας ώρας. Κάναμε μπάνιο μαζί και φιλιόμασταν στην ντουζιέρα σαν να μην υπάρχει αύριο. Μετά ξαπλώσαμε για μασάζ όπου της έκανα μόνο εγώ σε 'ολο της το σώμα. Πρώτα στην πλάτη για πολύ ώρα βάζοντας αρκετό λάδι και μετά την έτριβα δυνατά σε όλα τα σημεία του σώματός της και κυρίως στην πλάτη και στα πλευρά της όπου ευχαριστιόταν και της έβγαινε και η κούραση από την δεύτερη εργασία της. Μετά της έγλυφα αργά το μουνί της όπου ήταν υπέροχο και τα πόδια της ενώ πέρασα αρκετό χρόνο σαλιώνοντας και φιλώντας τα βυζιά της. Μετά την γύρισα όπου της ξαναέκανα πάλι μασάζ στην πλάτη έντονο και στην συνέχεια πέρασα χρόνο πάνω της body to body και τριβόμουν πάνω με δύναμη χρησιμοποιώντας εκεί που έπρεπε και τα χέρια για αντίσταση. Ήταν φανταστικά. Μετά δώσαμε κάποια φιλιά ο ένας στον άλλο και σιγά σιγά ξαπλωμένος πάνω στην πλάτη της μπήκα μέσα της βαθιά όπου και την γαμούσα αργά και αισθησιακά σε ρυθμούς ταντρικούς ώσπου μετά από 5 λεπτά ήρθε το τέλος μέσα της. Είναι εξαιρετική στην συζήτηση επίσης και κάνει και δεύτερη δουλειά για να τα βγάλιε πέρα και μπράβο της. Προς τιμήν της. Θα ξαναπέρναγα σίγουρα μαζί της. Ευγενικό και το προσωπικό φυσικά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 01, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Body to Body Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
1.316
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, anthotypos, giorgiodelafuentes2 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2022
Πληρωσες ή σε πληρωσε ρε?
review reaction 1 review reaction 3 baroc, εξολοθρευτής, antep και 1 ακόμα μέλος
11 Ιουνίου, 2022
Μαλλον τον πληρωσε
review reaction 1 εξολοθρευτής
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2