Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 201 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 446810
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Ελενα μιας και την ειχα ξανασυναντησει κανα 2 φορες πιο παλια
Με πάει στο δωμάτιο μου δίνει τις πετσετοπαντοφλες και ερχομαι σε 5 μου λεει βουρ για ντουζ με το που βγαίνω και παω να βαλω την πετσέτα άνοιξε η πόρτα και μπήκε η Έλενα ολογυμνη και πριν προλάβω να πω τίποτα αρχιζει μια πίπα τι να πω ....εγλειφε πανω κάτω εγλειφε τα αρχιδια χωρις σταματημό ..τις λεω σιγα σιγα και μεσα σε 5 λεπτα εχυσα μες στο στομα της .αφου τον καθαρισε καλα με την γλωσα της μου λεει έλα για μασάζ,με ξαπλώνει μπρούμυτα και αρχιζει το τρίψιμο τί να πεις και για αυκτο νομιζω το καλητερο μασάζ σε αυτα τα λαδομαγαζα σωστες και δυνατες πιεσεις παντου χρησιμοποιεί τέλεια τα χερια και σε κανει τούρμπο.
Αφου περασε καθε εκατοστο του κορμιού μπαινουμε στο δεύτερο μέρος αρχιζει ενα γλύψιμο απο αυτια μεχρι τα ποδια και αναποδα και να τρίβετε σε ολο μου το κορμι ένιωθα τις ρόγες σκληρές στην πλατη μου και ανατριχιαζα απο την καβλα,με γυρισε ανάσκελα και ξεκινα το ιδιο πραγμα και οπως περναγε και απο τον πουτσο μου το εβαζε και στο στομα της δεν ηθελα και πολυ..την γυρισα στα τέσσερα αρχιζω να γλυφω το πεντακαθαρο μουνι της μετα απο λιγο οπως ηταν φορεσα σκουφακι και αρχιζω να την χτυπάω δυνατά στα τέσσερα μετα απο αρκετο σφυροκόπημα εβγαλα το σκουφακι και τον πηρε στο στομα της μεχρι που τον άδειασε εντελως .
Έτσι περασε σχεδον μια ώρα
Μπηκαμε μαζι για μπανιο οπου με εκανε μπανιο και με καθαρισε απο τα λαδια και ανταπέδωσα και εγω και αφου ντύθηκα με εβγαλε απο την πορτα με ενα φιλί.
Τι αλλο να πεις για την Έλενα εχουν γράφει τοσα μακαρι και αλλες λαδοκορες να περποιουνται τον πελατη οπως αυτη ....!!π
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 06, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
67
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, Arxontas tou skotous, giorgiodelafuentes2 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού