Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 201 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 448076
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο δρόμος μου με έφερε προς Νέο Κόσμο, και το κουρασμένο κορμί μου ζητούσε επιτακτικά μαλάξεις από γυναικεία χέρια.
Ανέβηκα στον πρώτο όροφο και επέλεξα την αρχοντομιλφάρα Ζέτα, η οποία διαβάζω ΄΄οτι μετακομίζει σε άλλο λαδάδικο.

Η Ζέτα είναι αρχοντική γυναίκα με όμορφα μάτια και καλό σώμα. Ο πανδαμάτωρ αρχίσει να αφήνει τα σημάδια του, αλλά το όλο πακέτο παραμένει ελκυστικό.
Μόλις είχα βγεί από το ντους και μπήκε μέσα πάνω στα πορνοτάκουνα της φορώντας κατι που δεν άφηνε πολλά στη φαντασία. Την τράβηξα πα΄νω μου τη φίλησα και αφαίρεσα ότι φορούσε. Επεσε πολύ μπαλαμούτι στα όρθια.
Μετά ξάπλωσα και απόλαυσα ε΄να ικανοποιητικό μασάζ σε όλα τα μέρη του σώματος μου, ενώ όποτε ήταν εντός του πεδίου δράσης μου της χαιδευα τα κωλομάγουλα και το νιμου της. Με μαλαξε παντού. Πέρασε έτσι κανένα ημίωρο, οπότε ζήτησα να γυρίσω για να μου αρχίσει το κλαρίνο. Περιποιήθηκε καλά και τα @@ μου.
Επειδή οι καβλες είχαν χτυπήσει κόκκινο την έβαλα ανάσκελα στο μασαζοκρέββατο για να γλύψω κι εγώ λίγο τη μουναρα της.

Κατόπιν φορέσαμε το σκουφάκι και κα΄ναμε δύο στάσεις ιεραποστολική και doggie. την σφυροκόπησα κανένα 10λεπτο και κατόπιν κατέθεσα στην πλατούλα της. ΑσάλιωταΑσάλιωταΑσάλιωτα
Μπανα΄κι και αποχώρησα ξελαφρωμένος.
Γενίκα μια καλή συνε΄υρεση με μια όμορφη μιλφαρα.

ΝΑ ΓΑΜΑΤΕ ΚΑΛΑ!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 28, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ζέτα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέγας
Εγγραφή:
3 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
1.457
Πόντοι:
3.625
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, ZeroTolerance, drifter81 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2022
εχεις μαθει που ακριβως θα βρισκουμε πλεον την κυρια για ιδιαιτερα μαθηματα σωματικης αγωγης?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1