Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654577
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ξεκινησα ο αφελης μηπως και βρω Μαρινα. Μη φας εχουμε γλαρο!!!
Παρελαση διαφορων σχετικως αδιαφορων (ενα καλο κοντοπουτανο ειδα,αλλα δε θυμαμαι ονομα-ου γαρ ερχεται μονοΓερο-μύστης)
Τελευται σκαει η Βικυ,με τις αντιφατικες κριτικες ,που εμενα εμφανισιακα μ αρεσε
1,65 (+10 με τα πορνοπαπουτα),μελαχροινη ,με ντεκολντε που μισοφαινοταν απ τη ρομπα και πατο εξαιρετικο.Λιγο απομακρη στο σαλονι,οποτε ο γεροτσιφουτης πηρε μισαωρο (μαλακια μου) .Με πηγε δωματιο ,εκανα ντους και ξαπλωσα στο κρεβατι του πονου (μασαζοκρεβατο).Περρνανε 5,περνανε 10,λεω τι στον π?
Αναβω τσιγαρο,τσουπ στη δευτερη τζουρα μεσα η νεαρα,με ναζι "συγγνωμη που αργησα,εκανα κι εγω ντουσακι,θελεις μασαζακι?"
Και ξεκιναει τριψιμο,πολυ ανω του μεσου ορου,με εξαιρετικες πιεσεις στον αυχενα,τοσο που δεν ηθελα να παμε παρακατω (λεμε τωρα)
Δινει συνθημα,και τουρλωνεται να στρωσει το σεντονι στο κρεβατι της καβλας (γαμισοκρεβατο)
Βλεπει ο Βλασσης το πατουρι,και το δεκαποντο αρχιζει να σαλευει.
"Κατσε να σε ανταμειψω που με ισιωσες " της λεω και την αρχιζω μπαλαμουτι ,γλωσοφιλα και τα συναφη
Κατεβαινω στους βυζους (ε-ξαι-ρε-τι-κοι) κι οπως τους γλυφους νιωθω να ψιλοκαβλωνει.
Κατεβαινω για σπατουλαρισμα κι αυτο ηταν!!!!
Μεταμορφωση!!!
Βογκητα,κλειδωματα με τα μπουτια,ενα δαχτυλο,δυο δαχτυλα μεσα φουλ καβλα η νεαρα
Μεχρι και υποψια εισοδου στην πισω τρυπουλα με τον δεικτη ειχαμε,και δωστου σπαρταρημα,και φερε ζουμια ,και παμε μια απ τα ιδια μεχρι που σκεφθηκα νατης ζητησω 120 (60+60)Πλατύ χαμόγελοΠλατύ χαμόγελο
Μετα απο κανα τεταρτο (κι ενω αγουμπουσαμε το μισαωρο) με αρχιζει σε μια πιπα βασιλικη
Γλυψαρχιδι φουλ (οχι πιο κατω) ρουφηγμα,περασμα κορμου με γλωσσα ,απ ολα εχει ο μπαξες και ξαφνικα μου βαζει το pirelli και με καβαλαει!!!
Κοπανημα με φουλ,χουφτωμα στους βυζους φουλ.Οποτε ελευθερωνα χερι (απ τους βυζους) φαπιτσες στο κωλι φουλ επισης.
Το 10ποντο καβλι του γεροπορνου θυμηθηκε τα νιατα του,τη γυρναω σταση Καμενος κι αρχιζω ανηλεες γαμησι με καρε του κωλοσκαμπιλου!!!
Τρενο κανονικο λεμε,σα να κανα τεςτ κουπερ στον καρδιολογο
Και ξανα ολιγη απο κωλοδαχτυλο.
Η κοπελα η ειναι οσκαρικη, η το ζουσε κι αυτη (ποτε δεν ξερεις τι απ τα δυο )
Στο 45 τα Βλασοπουλα ερχοντουσαν με ορμη ,ισα που προφθασα αφαιρεση ελαστικου και τα αμολησα να παιξουν στον κωλο της νεαρας απο την Γεωργια
Γυρισε μου δωσε ενα φιλι στο στομα κι ενα πεταχτο στο πρωην 10ποντο καναμε λιγες ζουζουνιες (αστειακια ρε παιδι μου)και αποχωρησα σκεπτομενος οτι θα επανελθω
Αυτα αδερφια μου αλητες πουλια
Ταδε εφη Βλασσης ο γερο πορνος

Υ.Γ. Αφιερωνω την κριτικη στον γιγαντα τρουμπακη,που εχει περιπεσει σε αφασια μετα το πρασινο παρτυ στο Καραισκακη και στο Μελινα Μερκουρη
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 10, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Μέγας
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.207
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, petergsp, anthotypos και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Μαΐου, 2022
βικυ ε? καλη επιλογη θα ειναι δηλαδη αν δεν πετυχαινουμε το αστερι. οσο για το κοντοπουτανο μαλλον η τζουλια πρεπει να ηταν. καλο παιδι.
13 Μαΐου, 2022
δεν ηταν η Τζουλια
εχω παρειΑγγελούδι
review reaction 1 sweety72
13 Μαΐου, 2022
Η Βικυ κανει επιλογη πελατων σε υπηρεσιες.Ριξτε μαυρο
review reaction 1 sakarvats, professor x
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3