Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169728
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα εδω και αρκετο καιρό όρεξη για κάτι έξω απο τα συνηθισμένα για εμενα (ρωσομιλφ κτλ).
Ήθελα κάτι εξωτικο. Σκέφθηκα το Σιλβερ το λοιπον και ημουν σε δίλημμα για το αν θα παρω την ομορφη μαυρουλα Καρολινα ή την Ασιατισα επισης ομορφη Ναντια.
Η Βικάρα που ηταν στην πορτα δεν μπορεσε να με βοηθησει οταν την ρωτησα τι ειχα περισσοτερο αναγκη Καρολινα η Ναντια, μονο με κερασε ενα ποτο το οποιο ηπια σχεδον μονορουφι και επέλεξα Ναντια γιατι ξέρω οτι έχει αυτο το Ανατολιτικο της δουλάς του αντρα
πολυ ευγενικο και χαμογελαστο κοριτσι με ομορφο προσωπο μακρια μαλλια πολυ ωραιο κορμι επισης,
την εβαλα πρωτα να μου κανει ενα μισαωρο πολυ καλο μασαζ . τα χερακια της βαλσαμο με χαλαρωσε σε πολυ μεγαλο βαθμο και σε συνδιασμο με το ποτο ημουν πλεον αναλαφρος και απλα απολαμβανα.
Στη συνεχεια γυρισα και απολαυσα ενα φοβερο στοματικο αργο περιτεχνο και παιχνιδιαρικο.
επειδη ημουν πλεον αλοιφη της ειπα να με καβαλησει και το εκανε με μαεστρια.. δεν αλλαξαμε σταση εκει μειναμε με φιλια και το ρυθμο να τον δινω εγω και αυτη να ακολουθει ποτε αργα και σταθερα ποτε γρηγορα και αγρια.
Σουπερ συνεδρια στο τελος εκανε μπανιο μαζι μου και με σκουπισε σαν πραγματικη γκεισα.
Must το κοριτσι
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.622
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, trio_stuges, John_282 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού