Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 654987
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συνάντηση την προηγούμενη βδομάδα. Δεύτερη συνάντηση με την Τζούλια, οπότε την ζήτησα κατευθείαν. Η ξινή σερίφισσα μου είπε ότι ήταν μέσα και θα έβγαινε σε πολύ λίγο, οπότε πέρασα στα ενδότερα. Να μην τα πολυλογώ, η Τζούλια ήρθε μετά από 45 λεπτά και ενώ ήμουνα έτοιμος να ντυθώ και να την κάνω. Από ότι μου είπε, η ξινή το κάνει συχνά, γίνονται καυγάδες και μου ζήτησε συγγνώμη. Τέλος πάντων, μόλις την είδα, ηρέμησα και προχώρησα στα περαιτέρω. Η Τζούλια είναι 25-30 χρονών, γύρω στο 1,65, αδύνατη αλλά όχι skinny, στήθος 1,5, με ωραίο πρόσωπο και σχεδόν μόνιμο χαμόγελο. Μου αρέσει η GFE κατάσταση και τα γλωσόφιλα. Ξεκινήσαμε λοιπόν στο άνετο κρεββάτι με χαμούρεμα και πολλά γλωσόφιλα. Κατόπιν με παρέλαβε, μάλλον τον παρέλαβε με γλύψιμο, βαθειά πίπα και κοίταγμα στα μάτια. Η συνέχεια είναι γνωστή και τέλειωσα στο στόμα της, πάντα κοιτάζοντας με στα μάτια. Μιά πολύ καλή συνάντηση και συστήνεται ανεπιφύλακτα σε senior πιπινολάτρες. Μασάζ δεν δοκίμασα, διότι όλος ο χρόνος καταναλώθηκε στο κυρίως θέμα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
134
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sweety72, olddog, john8 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού