Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 107691
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρόνια Πολλά σε όλους τους συναγωνιστές. Την προηγούμενη εβδομάδα είπα να τηλεφωνήσω στην κυρία Λούντα για να μάθω σχετικά με τα καινούρια κορίτσια εκεί.
Η κυρία Λούντα μου έλεγε τα ονόματα όμως άλλα'ντι-άλλων άκουγα εγώ (μου είπε για Άννα και εγώ νόμισα λανθασμένα οτι άκουσα οτι επέστρεψε η Αμαλία). Μεγιά τα αυτιά μου όπως λέει και επάνω στον τίτλο. Το έχω ξαναπάθει , μιλώντας με την κ. Λούντα να ακούω άλλα. Εκείνη με την μεγίστη ευγένεια να μου εξηγεί ξανά με υπομονή...Μάλλον πρέπει να με εξετάσει ΩΡιΛάς να δώ τι πρόβλημα υπάρχει με την ακοή μου...
Εν τέλη τους επισκέφθηκα και δοκίμασα την καινούρια Άννα, νέο όμορφο Ουκρανάκι με βελούδινο δέρμα και τραγανό μουνάκι και στήθος να το γλύφεις για ώρες (έδειξε να το φχαριστιέται), φιλάκια προσπαθεί να αποφεύγει, στάση cowgirl όπου χτυπιόταν πάνω μου με ηδονή. Γενικά gfe ρυθμοί. Για pse δεν ξέρω και δεν προσπάθησα. Άλλες δύο στάσεις ακόμα , τελείωμα , και ντουζάκι. Μετ΄ά ακολούθησε μασαζάκι που το κάνει με στόχο να ικανοποιήσει τον άντρα. Την ιδρώνει την φανέλα πραγματικά για πολλή ώρα και με τα λίγα Ελληνικά της προσπαθεί να συνεννοηθεί τι ευχαριστεί τον πελάτη της διότι τώρα μαθαίνει...
Γενικά αξίζει για εκείνους που αναζητούν -και- ένα προσεγμένο μασάζ (το οποίο το είχε ανάγκη το γέρικο κορμί μου μετά από πάρα πολλούς μήνες αποχής από το μασάζ λόγω καραντίνας-lock down) και δεν αρκούνται απλά μόνον σε ένα δυνατό δεύτερο μέρος...
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 19, 2022
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
ANNA
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
601
Πόντοι:
2.077
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, nick9x, anthotypos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαΐου, 2022
εκτος από το με γειά τα αυτιά μου.....μήπως θα έπρεπε να γράψεις και κάτι για το πάχος της Αννας????
13 Μαΐου, 2022
Γούστα είναι αυτά ;)
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2