Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 200 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 445588
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λογικά δεν γράφεις κριτικη για μια κοπελα κόσμημα του χωρου που εχει ήδη 54 κριτικές και όπως έχω πει ο ίδιος για μένα είναι μαζί με άλλες δυο σημείο αναφοράς....
Αλλα μιας και μου την έδωσε να δοκιμασω Νουρου και γι αυτο δεν λέγονται πολλα τουλάχιστον σε κριτικές αποφάσισα να γράψω...
Επίσκεψη Παρασκευή πρωί με την ψυχή στο στόμα γιατί δεν ειχα πάρει τηλέφωνο και τις προηγούμενες φορές την ειχα πατήσει. Τυχερός γιατί η Έλενα είχε αργήσει και ειμουνα ο πρωτος. Η ευγενική και πληθωρική της ρεσεπσιον άκουσε με χαρα την επιλογή μου και με οδήγησε στο κατάλληλο δωματιο όπου ηρθε και η Έλενα να δει το περίεργο άτομο που πρωί πρωί ήθελε Νουρου. Μου ζήτησε να κάνουμε μπανιο μαζί (λογικό αν σκεφτεί κανεις ότι θα τριβοτανε μια ώρα επανω μου, ήθελε να βεβαιωθεί ότι θα ειμουνα φουλ καθαρός ).
Μόνο που το μπανιο με την Έλενα δεν είναι απλό μπανιο για όσους ξέρουν ή καταλαβαίνουν. Κοντέψαμε να μείνουμε εκεί.....ευτυχώς προλάβαμε να ξεπλυθουμε....
Μεταφορά στο ειδικό κρεββάτι και το σόου ξεκινησε. Ζεστό τζελ και τρίψιμο για ώρα παντού με τα ....πάντα! Χέρια, ποδια, στηθος, μουνι, κολος....απλά τα πάντα.....νέο τζελ και φυτού και απο την αρχή! Καποια στιγμή το τρίψιμο έγινε γλύψιμο και το μόνο σημείο που δεν μου έγλυψε ηταν τα μαλλιά.....θαύμασα τις αντοχές μου γιατί συνήθως δεν ειμαι τόσο ανθεκτικός σε τετοιες επιθέσεις με τέχνη, πάθος και ήχο ακουστικό υπό βοήθημα. Καποια στιγμή το σόου κατέληξε σε έντονο στοματικο και εκεί παρέδωσα.....
Χαλαρό τελείωμα και νέο μπανιο μαζί.
Έφυγα με εκείνο το χαζό χαμόγελο....οπα τώρα τι ηταν αυτο.....
Νομίζω ότι ο κάθε ένας φαν του χωρου πρέπει μια φορα να δοκιμάσει κατι τέτοιο. Και καλο θα ηταν να μην παει καπου ή σε καποια που το κάνουν πρωτη φορα....
Πάντως ηταν καλυτερο απο το βίντεο που υπαρχει στη σελίδα του μαγαζιού!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2022
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Nuru Μασάζ
  • Γλειφομούνι
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.696
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, EH2018, Roger Rabit και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Απριλίου, 2022
Πράγματι έχει γραφτεί ότι η συνεδρία Νουρου με την Έλενα είναι ότι καλύτερο γίνεται στα μασατζιδικα !!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1