Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 788998
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνοπτική αυτή η κριτική, διότι έχω ξαναγράψει για την Πωλίνα πριν χρόνια (άρα εύλογη η χρονική απόσταση, με βάση και τον κανονισμό). Αφορμή είναι ότι επανήλθε πολύ πρόσφατα στην δράση (και Ελλάδα) μετά από 6μηνη+ απουσία. Ας ξαναγνωριστούμε λοιπόν (μιας και σίγουρα θα την θυμούνται οι περισσότεροι).

Ρωσίδα, 30-35, μελαχρινή, σχετικά μεγαλόσωμη και αρκετά εμφανίσιμη κοπέλα, όχι όμως μοντέλο. Καλό στήθος 2άρι με ωραίες πεταχτές θηλές. Νινάκι πολύ αφράτο (ολίγον χαοτικό έσωθεν), μείον και η κοιλίτσα που έχει χαλαρώσει (αρκετά) κι άλλο, τα παραβλέπουμε και προχωράμε. Πίπα εξαιρετική, χωρίς χέρια, βαθιά, και με πλήρη περιποίηση της περιοχής. Φιλιά άφθονα. Γενικά μια χαδιάρα και δοτική γυναίκα που θέλει και ξέρει να ικανοποιήσει τον άνδρα. Επίσης κάνει αξιοπρεπές μασάζ.

Να αναφερθώ σε ένα-δυο highlights να ευθυμήσουμε:
- Με το που τον άρπαξε για πίπα μου λέει : "Oouaaou.. My next cock!"
- Στο μασάζ είπαμε δυο κουβέντες. Όταν ήταν από πάνω μου με ρώτησε:
"What do you think about Ukraine?"
"You mean the War in Ukraine?" της απάντησα.
"Not War! It's a special operation!" μου ανταπάντησε, και μάλλον πρέπει να γυάλισε το μάτι της...
Τα κουκούλωσα ευγενικά, αλλά δεν το γλύτωσα το κήρυγμα! Έβγαλε και μια απίστευτη χολή για τον Κυριάκο, εκτιμώ ότι αν τον είχε από κοντά θα τον ξέκανε συνοπτικότατα... Προσωπικά εκτιμώ ότι μάλλον δεν θα ξαναδούμε (η γενιά μας τουλάχιστο) Ρωσίδες και Ουκρανές να εργάζονται μαζί σε μαγαζιά... δυστυχώς πολύ μίσος μας έβγαλε αυτός ο πόλεμος. Άτιμη γεωπολιτική, πας να μας καταστρέψεις! Από όλα αυτά εμπνεύστηκα και τον τίτλο της κριτικής. Ομολογώ ότι μετά από αυτό το μικρό συμβάν ο δεύτερος γύρος είχε μια ένταση παραπάνω... (με την καλή έννοια).

Για να επιστρέψουμε στα δικά μας, συνολικά η Πωλίνα είναι μια αξιόλογη περίπτωση, πάνω από τον μέσο όρο στο κατάστημα, με αρκετά καλό πακέτο υπηρεσιών, που σίγουρα ξέρει να περιποιηθεί έναν άνδρα χωρίς παραξενιές και κόνξες, ...αρκεί να την πάτε με τα νερά της με τον κ. Πούτιν!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Πωλίνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Kaloeros
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
209
Likes:
4.458
Πόντοι:
9.035
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Elganador, mix, Διαγραμμένο μέλος 175111 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Απριλίου, 2022
Παρόμοια συμπεριφορά είχε βγάλει και η Άννα στο Φ2 λέγοντας μου ότι οι Ουκρανοί δεν έχουν ούτε ιστορία ούτε γλώσσα δίκη τους.....δεν ειχα κάνει σχόλιο για μην χάσω τα 100...
review reaction 3 review reaction 1 enigma 17, Kaloeros, baroc
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1