Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 362 10
Μασατζίδικα 790589
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημεριανο περασμα..Σαλοναρισαν 2 χοντρες και η Νταρια που δεν ειχα ξαναδει,εχω ενα φετιχ με το σκουροχρωμα δερμα και επελεξα Νταρια για να μην παω σπιτι μου..

Νταρια λοιπον,45χρ απο Ρωσια,25 χρονια στην Ελλαδα αλλα τα Ελληνικα δεν τα μιλαει και τοσο καλα,ειναι 1 χρονο στο μαγαζι αλλα επειδη ζει απο τα μανικιουρ εχει δουλεψει συνολικα κανα 2μηνο εκει οπως λεει ..

Κοντουλα,μαυρισμενη εκ γενετης και οχι σολαριουμ οπως υποστηριζει,καλο σωμα αν και δεν γυμναζεται,σιλικονουχο βυζι συμπαθητικο,προσωπο μετριο αλλα για 45αρα δεν περιμενεις και πολλα,δουλευε παλια σε κωλομπαρο στην Βαρη.

Στο πρωτο μισαωρο ηταν ορισμος της χαζοχαρουμενης,μετα αρχισε να συγκινειται για τη χωρα της,τη μανα της που ειναι εκει,για ενα ατυχημα που ειχε κτλ κτλ...Και αυτα χωρις να ανοιγω εγω θεματα..Ετσι πηγε και το προγραμμα,εκει που σε καυλωνε φουλ με τα κολπα της σε μασαζοκρεβατο,καρεκλα και αλλου εκει κατι την επιανε,αρχιζε να λεει ξεκαρφωτα πραγματα και σε ξεκαυλωνει σε δευτερολεπτα..Παρολα αυτα παιχτηκαν 2 γυροι με το τελειωμα στον δευτερο να ειναι δυσκολο με τις μαλακιες της και τα πανω κατω..

Πιπα εκανε κυριως με προφυλακτικο και λιγοτερο χωρις,εγω ειμαι πεντακαθαρος παντως,γλωσσοφιλα σχετικα λιγα με δικη μου κινηση,πρωκτικο δεν κανει εννοειται,μασαζ αστειο..

Δεν θυμαμαι πότε ηταν η τελευταια φορα που πηρα σε αυτο το μαγαζι αξιολογη κοπελα με αξιολογο προγραμμα..
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2022
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ντάρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Dr Lecter
Μέγας
Εγγραφή:
15 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
2.281
Πόντοι:
4.655
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, olddog, baroc και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Απριλίου, 2022
Δυστυχώς αλλά όπως τα λες ένα ωραίο μαγαζί με περιεχόμενο μηδέν.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1