Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 323347
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση λοιπόν με τη κοπέλα , ψηλή ωραίο μεγάλο κωλο,όμορφο σχετικά πρόσωπο αν όχι πολύ πρόσχαρη στο σαλόνι την επέλεξα.πηγαμε στο δωμάτιο καιε οδήγησε στο μπάνιο που είναι κοινό.απο τα αρνητικά του χώρου καθώς μπορεί να σε δουν συναγωνιστές που εισέρχονται στο χώρο.επιστροφη στο δωμάτιο. ξεκίνημα μασάζ αρκετά τίμιο θα έλεγα όπου σιγά σιγά κατευθύνθηκε προς τα γεννητικά μου όργανα και ξεκίνησε ναε ερεθίζει.στξ συνέχεια της ζήτησα πέρασμα σκούφου και ξεκίνησε μια πολύ ώρα βαθειά πίπα και στην συνέχεια κατέβηκε προς τις μπάλες. Χωρίς να το καταλάβω ξεκίνησα να με γλύφει στην τρύπα μου πράγμα που μου το κάνουν πρώτη φορά.ερεθιστικα αφάνταστα και όσο έβλεπε να γουστάρω συνέχισε και με έστησε στα τέσσερα και μου έκανε ένα τρίτο γλυφοκωλι με φτυσηματα.τημ έβαλα στα τέσσερα πάνω στο κρεβάτι και ξεκίνησα πολύ δυνατό σφυροκόπημα και αυτή τα βογκητα της.που έριχνε σφαλιαριτσες στα αρχιδια μου όσο την έπαιρνα και συνεχισα δυνατά το καρφωμα μέχρι που άδειασα στον σκουφο στα τέσσερα.με φίλησε και χαιρετηθηκαμε. Η κοπέλα ξέρει πως να ερεθίσει τον κάθε πελάτη να του δώσει αυτό που θέλει από την πρώτη κιόλας συνεδρία.γαματε καλά!!!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 01, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Handjob (μαλακία)
  • Μασάζ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
762
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Διανοούμενος, trimis, anthotypos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού