Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 785383
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πέρασα για ένα σπέσιαλ μασαζάκι αφού το είχα απόλυτη ανάγκη, χωρίς καμία σκέψη ζήτησα από την κυρία Ζανα να με περιποιηθεί, με θυμήθηκε από την προηγούμενη φορά και μου είπε οκ. Πέρασα στο δωμάτιο εκανα μπανάκι και μετά από λίγο ήρθε η Ζανα, μαζί με 2 ποτήρια και ένα μπουκάλι ρακι, μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα έμεινε με τα εσώρουχα και πλακωθήκαμε στα φιλια, μου πήρε πίπα και μου τον εξαφάνισε, πολύ καλή υγρή και με μεγάλη διάρκεια, έβαλε καποτα και ηρθε από πάνω μου και μετά την έστησα στα τέσσερα που έδειχνε να της αρέσει περισσότερο. Αυτό ήταν, η συνέχεια μου έκανε ένα πολύ καλό μασάζ ιδιαίτερα στα πόδια και στην ωμοπλάτη που είμαι ευαισθητος, γύρισα ανάσκελα και με ξανά περιποιήθηκε , ηρθε το τέλος, καναμε ντουζ μαζί καθώς χρησιμοποιησε αρκετό λάδι και μετά ηρθε η ωρα για το τσιπουρο, σχεδόν το τελειώσαμε το μπουκαλι, χαιρετηθήκανε και της είπα ότι θα ξαναπεράσω συντομα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2022
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Δεκ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
242
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΖΕΛΟ, koumanidas, drifter81 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Μαρτίου, 2022
Βαθμολογία ¨κοπέλας¨ 10! Πες μας και το άλλο με το Τοτό τύπε
11 Μαρτίου, 2022
δεν τον έχει χορτάσει τον Πούτσο η κυρα Ζανα …
11 Μαρτίου, 2022
Καλησπέρα αδερφέ ήθελα κι εγώ να περάσω με την κυρία Ζάνα αλλά έχω φάει δύο φορές χυλοπιτα τι πρέπει να της πω την επόμενη φορά?
12 Μαρτίου, 2022
Από ότι έχω καταλάβει η Ζανα ψάχνεται και πρέπει να έχει και δικούς της πελάτες, εάν της μιλήσεις ωραία και σε δει ότι είσαι οκ πιστεύω ότι θα μπει στο δωμάτιο.
15 Μαρτίου, 2022
Τι ωρες ειναι η ζανα στο μαγαζι?
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5