Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 102 10
Μασατζίδικα 186141
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σήμερα στο ίδρυμα δούλευαν 2 κοπέλες, η Σουζάνα την οποία έχω πάρει και η Βικτώρια, για την οποία πήγαινα άλλωστε. Η κοπέλα έχει ξανθό καρέ μαλί με λίγο περίεργο πρόσωπο, που δεν το λες όμως άσχημο. Είναι μέτρια προς κοντή κάτω από 1,65. Έχει όμως ωραίο κορμί, στήθος μικρό (γεμίζει χούφτα) σφιχτό όμως με ωραία αίσθηση στο χούφτωμα. Σφιχτό όμως είναι και όλο το σώμα, το δυνατό της σημείο βέβαια είναι η κωλάρα. Με το που μπήκε άρχισα το μπαλαμούτι, σε λίγο γονάτισε για πίπα. Μετά την τραβάω στο κρεβάτι, χαμούρεμα και πίπα εναλλάξ. Όταν ήρθε η ώρα, έβαλε σκούφο και αλλάξαμε 4 στάσεις μέχρι το τέλος. Την υπόλοιπη ώρα μου έκανε ένα υποτυπώδες μασάζ στο οποίο δε δίνω και πολύ σημασία, πάντα όμως το ζητάω μπροστά και όχι στην πλάτη για να μπορώ να χουφτώνω. Εν κατακλείδι θα την χαρακτήριζα μέτρια συνεδρία με χλιαρό γαμήσι, παρόλο που δε Βιαζόταν, ούτε ήταν αρνητική σε ότι ζήτησα. Είχε όμως ωραία αίσθηση και ευχαριστήθηκα χούφτωμα. Ξέχασα να πω ότι μου ήρθε μια ελαφριά μυρωδιά από το στόμα της οπότε απέφυγα τα φιλιά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2022
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
konsolasg3
Μέγας
Εγγραφή:
27 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
52
Likes:
2.191
Πόντοι:
4.461
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, giorgiodelafuentes2, Masazonomaxos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού