Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 72 10
Μασατζίδικα 169659
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Νατασα την είχα δεί πριν μερικές ημερες σε επισκεψη στο μαγαζι και ξαφνιάστηκα ευχαριστα/
Πιπίνα ομορφούλα με λευκή επιδερμίδα μακρυ καστανοξανθο μαλλί όμορφο προσωπο με ωραια χαρακτηριστικα και λίγο στραβα δοντακια, κατι που εμενα μου αρεσει πολυ και κανει πιο σεξυ το ολο συνολο.
Ρωσιδα περιπου 25 ετων . Σωμα καλό που με λιγη γυμναστικη αν σφιξει θα γινει καλυτερο.
Ρωσιδα που δεν μιλα ουτε ελληνικα ουτε αγγλικα (μαλλον ελαχιστα αγγλικα)
Η συννενοηση στα ρωσικα τα οποια ευτυχως γνωριζω αλλα και αν καποιος δεν ξέρει την γλώσα δεν νομιζω αυτο να ειναι προβλημα
Για την Βικυ στην υποδοχη (αψογη) και τον ΄χωρο τα εχω ξαναπει . Πολυ καθαρο ζεστο και ησυχο μαγαζι με μεγαλα ξυλινα κρεβατια μασαζ (σχεδον ημιδιπλα).
παμε στην Νατασα λοιπον και να δικαιολογησω και τον τιτλο της κριτικης μου καθως σημερα τελειωνει ο κουτσοφλεβαρος και οπως ειδα την νεαρα με το αθωο προσωπακι και το ξανθό μαλλι μου ηρθε στο μυαλο μια παλια τσοντα του Μαριο του Σαλιερι (Ιταλος καλλιτεχνης σκηνοθετης αριστουργηματων στα τελη της δεκαετιας 1980 αρχες 1990) με καλογριες....Δεν ξερω αλλα την φανταστηκα σεμνότυφη καθολυκη καλογρια που ειναι εκφυλη παρθενα και αντι για προσευχες ολη ημερα σκεπτεται σηκωμενες ψωλες να εξσπερματωνουν ψωλοαγιασμα.
Στο δωματιο ειχε πλακα γιατι γουσταρε εμενα τον μπαρμπα να της μιλαω ρωσικα με βλαχικη προφορα , κατι που μαλλον της ξυπνησε και το οιδιπόδειο αλλα και την καταπιεσμενη καλογρια και περασαμε πάρα μα παρα πολυ ωραια. Δεν θα μπω σε λεπτομεριες αλλα γενικα αν και σφιγμενη στην αρχη το έχει.
Για πιπινολαγνους και λοιπα παροπλισμενα -ξεχασμενα καμακια περασμενων ετων ειναι οτι πρεπει
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2022
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Νατάσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.614
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, Join.f, cayman και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Μαρτίου, 2022
OK ! Και οχι απλώς μία ταινία του Σαλιέρι ... αλλά Ματάκι --> https://www.egafd.com/films/details.php/id/s00193
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1